Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Popis produktu

 

 

4K Ultra HD panel: 4-krát viac pixelov

Televízor TCL U65C7006 Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie, ako bežné Full HD televízory. Vychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Široký farebný gamut: farby filmu

Objavte neuveriteľnú rozmanitosť intenzívnych a ultrarealistických farieb digitálneho kina vo vašej obývačke vďaka technológii Wide Color Gamut, ktorá reprodukuje o 30 % čistejšie a bohatšie farby než tradičné LED obrazovky.

Výnimočný obraz si zaslúži výnimočný zvuk

Špičkový zvukový systém JBL v kombinácii so zvukom DTS Premium Sound vám poskytuje výnimočný zvuk, ktorý prinesie zážitok z filmu do ďalšej dimenzie.

Android TV 7.0: zábava šitá na mieru

Najnovší inteligentný systém Android TV 7.0 plne podporuje vyhľadávanie Google Play, Google Cast a Google Voice. Obchod Google Play ponúka tisíce filmov, programov, hier, skladieb a obľúbených aplikácií* . Vstavaný systém Chromecast vám umožní prenášať do televízora vaše obľúbené aplikácie pre zábavu - filmy a televízne relácie, hudbu, hry, šport a ďalšie z vášho inteligentného zariadenia. *Vyžaduje sa registrácia,  niektorý obsah môže byť byť spoplatnený.

Vyhľadávanie v službe Google Voice

Vyhľadajte aplikácie, hudbu, filmy alebo nájdite odpoveď na vašu otázku jednoduchým rozprávaním do vášho smartphonu alebo diaľkového ovládania s integrovaným mikrofónom (predáva sa samostatne). Stačí stlačiť tlačidlo a povedať to, čo hľadáte a Android TV bude hľadať najnovšie epizódy, videá YouTube a ďalšie.

HDR PRO: nová definícia kvality obrazu

Najnovšou normou pre obsah UHD je vysoký dynamický rozsah. TCL HDR Pro produkuje oslnivé detailné zábery s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov.

Android hry v televízore

Android TV ponúka nový spôsob, ako hrať hry s Androidom systémom vo vašom telefóne, tablete alebo televízore. Spustite doma na televízore a pokračujte v telefóne, keď ste na cestách. *Vyžaduje sa registrácia, niektoré hry môžu byť spoplatnené.

Duálne WiFi AC a Bluetooth

Wi-Fi 802.11ac je najnovší štandard WiFi, ktorý poskytuje rýchle bezdrôtové pripojenie. V kombinácii s technológiou MIMO umožňuje stabilnejšiu bezdrôtovú konektivitu, širšie pokrytie, veľmi nízku latenciu, aby sa zabránilo akémukoľvek posunu medzi akciou a obrázom pri hraní hier online.

Lokálne stmievanie

Funkcia Micro Dimming analyzuje videoobsah v 200 samostatných zónach tak, aby nezávisle upravovali jasné a tmavé oblasti. Budete mať fantastický zážitok z pozerania s veľkým kontrastom a živou kvalitou obrazu.

Technológia spracovania obrazu PPI 1600

Picture Performance Index (PPI) umožňuje vylepšiť kvalitu obrazu pri zohľadnení kľúčových prvkov: rozlíšenie, kontrast, farebný gamut, pohyb a typ obrazovky. TCL U65C7006 spája pokročilú technológiu spracovania obrazu (4K-UHD, HDR, Micro Dimming a 10-bitový panel), ktoré umožňujú dosiahnuť hodnotu PPI 1600.

TCL T-Cast

T-Cast je jedinečná aplikácia TCL, určená pre inteligentné televízory. Funkcia T-Cast umožňuje ovládať váš televízor pomocou smartfónu. Môžete sledovať najnovšie filmy a seriály na veľkej obrazovke a zdieľať svoje fotografie, videá a hudbu v televízore. 

USB vstup pre fotografie, hudbu a video

Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát alebo prehrávač MP3 k vstupu USB a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

Youtube v kvalite 4K UHD

Pomocou služby YouTube môžete vidieť, čo pozerá celý svet - od najpopulárnejších hudobných videí až po videohry a populárne zábavné programy. Prihláste sa na kanály, ktoré sa vám páčia, zdieľajte s priateľmi. A teraz je k dispozícii v kvalite obrazu 4K UHD HDR.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 3
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PPI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1600

Display/Grafika

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Nie
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 145 cm
Výška: 87,6 cm
Hĺbka: 32 cm
Hmotnosť: 24,7 Kg
Výška s podstavcom: 91,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkový ovládač

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Ostatné

Kód produktu: U65C7006

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore