Teac TN-180BT biely

Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Odstup signálu od šumu: 64 dB, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Áno. Viac info

Farba

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 3-rýchlostný gramofón Teac TN-180BT v bielom farebnom prevedení s retro minimalistickým dizajnom je ideálnym zariadením pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí chcú prehrávať svoje obľúbené platne s detailnou a presnou reprodukciou. Prvok modernej doby predstavuje Bluetooth pripojenie – pre počúvanie hudby bez zbytočných káblov stačí prepojiť s bezdrôtovými reproduktormi či slúchadlami. Zariadenie podporuje prehrávanie pri 33, 45 a 78 otáčkach za minútu a s určitosťou poteší aj precízna MM prenoska. Gramofón disponuje remeňovým pohonom, plastovým tanierom, poloautomatickým ovládaním, rovným ramienkom, vstavaným EQ predzosilňovačom a RCA výstupmi. Pred prachom ho ochráni plastový kryt, ktorý zabráni nadmernému usádzaniu nečistôt.

Vstavané Bluetooth

Zariadenie dokáže prehrávať zvuk bezdrôtovo prostredníctvom vstavaného Bluetooth modulu (pre spárovanie s BT slúchadlami alebo BT reproduktormi), aby ste si mohli hudbu vychutnať bez otravných káblov. Okrem toho disponuje bežným výstupom RCA v analógovom formáte Line alebo Phono. Tlačidlo párovania sa nachádza na pravej strane a indikátor vám oznámi, že reproduktory alebo slúchadlá sú úspešne pripojené. 

3-rýchlostný gramofón

Gramofón je vyrobený z masívnej MDF dosky, ktorá eliminuje nežiaduce vibrácie, a 4 stabilné nožičky sa zase postarajú o potlačenie otrasov. Zariadenie zvládne prehrávať platne rýchlosťami 33, 45 a 78 otáčok za minútu a je poháňaný remeňovým pohonom. S určitosťou poteší aj poloautomatické ovládanie a stabilný 30 cm plastový tanier.

Skvelá konektivita

Zariadenie disponuje integrovaným EQ predzosilňovačom, kvalitným rovným ramienko, klasickými RCA výstupmi či precíznou MM prenoskou. Proti nečistote a prachu gramofón ochráni praktický priehľadný kryt. 

Kľúčové vlastnosti

 • Nadčasový minimalistický dizajn

 • 3 rýchlosti otáčok za minútu (33, 45 a 78)

 • Telo z masívnej MDF dosky

 • Plastový tanier s priemerom 30 cm

 • Poloautomatické ovládanie

 • Rovné ramienko

 • MM prenoska

 • Bluetooth pre spárovanie s reproduktormi a slúchadlami

 • Vstavaný EQ predzosilňovač

 • 1 pár RCA výstupov

 • Obsah balenia: Gumová podložka, 45 RPM adaptér, Kryt proti prachu, Závesy krytu proti prachu, RCA audio kábel so zemniacou svorkou, AC adaptér (GPE053A-V120050-Z), Manuál používateľa

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Nie
Odstup signálu od šumu 64 dB
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teac TN-180BT biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami