Technics EAH-AZ40E-S strieborné


NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší Viac info

Farba


Cena 149,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Slúchadlá do uší Technics EAH-AZ40E-S v striebornej farbe so 6 mikrofónmi MEMS, režimami prirodzeného okolia a pozornosti s celkovou výdržou 25 hodín.

Doprajte si vynikajúci zvuk

Slúchadlá podporované legendárnou kvalitou zvuku ponúkajú vynikajúci zvuk, výnimočné pohodlie a žiarivú čistotu hovorov doma, v práci aj na cestách. Doprajte si s týmito pohodlnými slúchadlami skutočne verný zvukový zážitok. 

Začujte každý detail

Unikátny dizajn akustickej komory, harmonizéra a 6 mm budiacich jednotiek prináša čistý zvuk s dôrazom na rozsah a hĺbku. Ponorte sa do jemných detailov a basov.

Zreteľná konverzácia

Vďaka 6 samostatným mikrofónom a pokročilej redukcii hluku vetra prenášajú slúchadlá váš hlas zreteľne pri každom hovore. Technológia JustMyVoice izoluje a zosilňuje slová pri minimalizácii okolitého hluku. (*Funkcia sa neustále vyvíja. Výkon môžu ovplyvniť rôzne podmienky prostredia.)

Pohodlie pri každom pohybe

Kompaktné a ľahké slúchadlá sedia presne v uchu a sú mimoriadne pohodlné. 4 veľkosti silikónových slúchadiel (XS, S, M a L) zaručujú, že si vyberiete tú správnu. Zároveň prinášajú pohlcujúci zvuk so stupňom vodotesnosti IPX4. (* S úrovňou IPX4 sú kompatibilné len slúchadlá. Nie však nabíjacia kolíska.)

Režim prirodzeného okolia

Režim prirodzeného okolia komplexne zachytáva hlasy a ďalšie okolité zvuky, čo vedie k prirodzenejšiemu zvuku. Ten je potom podobný, ako keby ste slúchadlá vôbec nemali nasadené. Zachytáva široký rozsah zvuku – od nízkych po vysoké frekvencie. 

Režim pozornosti

Režim pozornosti znižuje nechcený vonkajší hluk, aby bolo počutie hlasov jednoduchšie. Je ideálny, keď potrebujete počuť dôležité oznámenia na letisku a podobne. 

Aplikácia Technics Audio Connect

Aplikácia Technics Audio Connect uľahčuje párovanie, pomáha prispôsobiť nastavenia potlačenia hluku a zvukového režimu podľa konkrétnych špecifikácií a pomáha pri hľadaní slúchadiel. (Kompatibilita so smartfónmi a tabletmi, ktoré sú vybavené systémom Android 6.0 alebo novším a ktoré podporujú službu Google Play, alebo zariadeniami iPhone, iPad a iPod Touch vybavenými systémom iOS9.3 alebo novším.)

Dlhá výdrž batérie

Získajte až 7,5 hodiny na jedno nabitie a celkové nabitie až 25 hodín v kompaktnom nabíjacom puzdre. Rýchle nabíjanie zaručuje 90 minút prehrávania. Slúchadlá môžete jednoducho nabíjať, vkladať a vyberať z puzdra.

Pohodlné funkcie

  • Použitie v jedno uchu – Viacbodové párovanie umožňuje pripojenie k dvom zariadeniam Bluetooth naraz.

  • Aktivácia hlasového sprievodcu – Funkcie hlasových sprievodcov smartfónov, ako sú Siri, Amazon Alexa alebo Google Assistant, možno aktivovať pomocou dotykového senzora slúchadiel.

  • Stupeň vodotesnosti IPX4 – Vďaka stupňu vodotesnoti IPX4 nie je neočakávané obliatie žiadny problém. 

6 vysokovýkonných mikrofónov MEMS

  • Mikrofóny Talk – Aktívne zachytia váš hlas a znížia okolitý hluk pomocou technológie Beamforming, aby bol hovor zreteľný aj v hlučnom prostredí. Redukcia hluku vetra je navyše štruktúrovaná tak, aby potláčala vibrácie vzduchu.

  • Mikrofóny s detekciou hlasu – Mikrofóny s detekciou hlasu rozpoznajú, keď hovoríte, aby sa okolitý hluk neprenášal do prijímača, keď hovoríte. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Technics EAH-AZ40E-S strieborné

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené