TechniSat DigiPal DAB+ čierny

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 29 %

Wi-Fi: Nie, USB port: Áno, Podporované video formáty: TS, PVR: Áno, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Typ signálu: DVB-T, DVB-T2/H.265, HDMI port: Áno Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

TechniSat DigiPal DAB+ je kvalitný set-top-box určený pre príjem TV digitálneho pozemného vysielania v štandarde DVB-T2/HEVC /H.265. Umožňuje príjem TV programov vo vysokom rozlíšení a zároveň je vhodný aj pre príjem rozhlasového digitálneho vysielania v pásme Digital Band III, DAB, DAB+. Vďaka podpore sieťových technológií (ISIO) môžete využiť aj HbbTV, počúvať internetové rádiá, alebo prijímač začleniť do domácej PC siete a prehrávať multimediálne súbory uložené inde v sieti. Cez USB rozhranie je možné nahrávať TV vysielanie, alebo prehrávať rôzne multimediálne formáty z externých zariadení.

Automatická inštalácia

Vďaka možnosti aktivovať zjednodušené menu je TechniSat DigiPal DAB+ vhodný pre starších ľudí, alebo deti. Režim ISI - vďaka režimu ISI môžete na prijímači nastaviť zjednodušené ovládanie a deaktivovať pokročilé funkcie. Sprievodca automatickou inštaláciou je veľmi jednoduchý. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a váš nový prijímač bude čoskoro správne nastavený a môžete začať sledovať. 

TechniSat CONNECT

Naopak, ak máte radi moderné technológie, môžete si stiahnuť aplikáciu TechniSat CONNECT a ovládať svoj prijímač z vášho telefónu alebo tabletu. S aplikáciou connect môžete svoj prístroj ovládať  - nastavovať časovača nahrávanie a sledovať nahrávky na vašom telefóne alebo tablete.

Multifunkčný prístroj

Okrem príjmu pozemného TV vysielania umožní príjmač TechniSat DigiPal DAB+ príjem rozhlasového digitálneho vysielania v pásme Digital Band III - DAB, DAB+ (174- 240 MHz). DAB+ prináša nový spôsob príjmu rádia v CD kvalite a bez šumu. Jedná sa o digitálny spôsob šírenia rádia, ktorý sa bude postupne rozširovať a nahradí vysielanie v pásme VKV.

Moderné funkcie

ISIO je technológia, vďaka ktorej môžete na obrazovku svojho televízora priniesť interaktívne možnosti internetu. Sledujte svoje obľúbené seriály cez HbbTV, alebo surfujte po internete počas reklamy. Prepracovaný elektronický sprievodca programov je veľmi intuitívny a ponúka mnoho praktických funkcií. Pomocou diaľkového ovládania môžete zo záznamu vystrihnúť nechcené úseky, napr. reklamy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
USB port Áno
Podporované video formáty TS
PVR Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Typ signálu DVB-T, DVB-T2/H.265
HDMI port Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TechniSat DigiPal DAB+ čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené