TechniSat DIGIT ISIO STC

Cena:
379,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vychutnajte si vynikajúci obraz v Ultra HD kvalite. Technisat Isio STC 4K/UHD satelitný prijímač sa vyznačuje nielen elegantným prevedením, ale aj skvelými funkciami. Ide o mimoriadne kvalitný a spoľahlivý prijímač s jednoduchým ovládaním zabezpečujúci skvelý zvuk i obraz počas celej doby. Vyznačuje sa integrovaným WLAN modulom, rozšírenou verziou elektronického programového sprievodcu či ovládaním prijímača cez smartfón alebo tablet.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 5 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Skvelý výkon 

Multitunerový prijímač bez menších problémov umožňuje príjem DVB-S i DVB-S2 noriem. Takisto je schopný spracovať SD, HD a UHD signály v kompresiách MPEG-2, MPEG-4/H.264 a HEVC/H.265. Počas prevádzky umožňuje upscaling, teda prepočítanie obrazu, SD/HD programov do rozlíšení 4K.

Tunery

Prijímač TechniSat DIGIT ISIO STC podporuje príjem televíznych programov z pozemných vysielačov, satelitu aj prostredníctvom káblovej siete. Preto je osadený DVB-T2 (H.265 / HEVC), DVB-S2 a DVB-C twin tunery. Vďaka trom dvojitým tunerom pre príjem TV a Rádia zo satelitu, pozemných vysielačov a káblové siete si môžete dopriať maximálnu slobodu príjmu. Navyše (s ohľadom na miestne podmienky) je vďaka tomu možné jeden program sledovať a iný v rovnaký čas nahrávať.

Pripojenie

Keďže je TECHNISAT ISIO STC 4K/UHD vybavený USB 3.0 portom, pripojíte k nemu napríklad aj externý pevný disk alebo flash disk, vďaka čomu možno uskutočniť nahrávanie obľúbených programov. Nahrávať možno napríklad aj SD/MMC alebo sieťové úložisko.

Wi-fi

TechniSat TechniCorder ISIO STC možno vďaka integrovanému modulu WLAN pripojiť bez ďalšieho príslušenstva aj bezdrôtovo cez Wi-Fi pripojenie na internet v domácej sieti a využívať ako prehliadač ľubovoľných webových stránok, počúvať internetové rádiá, a pod. Podpora HTLM5 - prístup k YouTube alebo video-on- demand službám. Po pripojení k internetu je možné využívať aj príjem hybridného vysielania HbbTV. Možnosť ovládať prijímač pomocou inteligentného telefónu. Pomocou Android aplikácie My TechniSat Mulitiplay sa dostanete na všetky vaše filmy, hudbu a fotografie z celej domácej siete.

Dizajn

Kompaktným prevedením s rozmermi 286 x 155 x 46 mm nebude zaberať veľa miesta. Čiernym elegantným vzhľadom sa bude dokonale vynímať v mnohých miestnostiach. VFD Matrix displej nachádzajúci sa na prednom panely informuje o zvolených programoch, čase i ďalších údajoch z menu prijímača. 

Multimédiá

Vďaka veľkej sieťovej podpore sa z prijímača stane všestranné multimediálne centrum. Prehrávajte súbory uložené na sieti, nahrávajte TV relácie a ukladajte ich na úložné USB disky, alebo priamo na NAS server, nastavujte časovača pohodlne cez telefón aj mimo domova, využívajte aplikáciu ČT - HbbTV, počúvajte internetové rádiá, sledujte videá na internete, alebo zdieľajte pomocou aplikácie MyTechniSat živé TV vysielanie s ďalšími UPnP zariadeniami v sieti.

HbbTV

Poznáte už HbbTV aplikácii Českej televízie? Stačí len stlačiť červené tlačidlo a môžete využívať služby archívu relácií ČT, alebo teletext novej generácie. Pokiaľ Vás televízne vysielanie nebaví môžete cez portál ISIO Live! počúvať napríklad internetové rádiá, alebo len tak voľne surfovať po internete.

Podporované multimediálne formáty a kodeky

Video: MP4, M4V, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, WMV, XVID, M2TS, AVI, ASF
Kodeky: MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, H.264, H.265, DivX, VC-1
Obraz: JPEG, BMP, GIF, PNG
Audio: MP3, WAV, AAC, FLAC, M4A, MP2, AIFF

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
USB port: Áno
Podporované video formáty: XviD, MKV, AVI, MP4, MOV, TS, ASF, MPG
iPVR: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iTyp signálu: DVB-S2
HDMI port: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Technisat
iSmart: Áno

Video

Zdroj signálu: Cable, satelit, Ethernet (RJ-45)

Konektivita

iWi-Fi: Áno
USB port: Áno
iPVR: Áno
iRozhranie CI: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
HDMI port: Áno
Podpora SCART: Nie
Port RS-232: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 286 mm
Výška: 46 mm
Hmotnosť: 934 g
Hĺbka: 155 mm

Multimedia

Podporované video formáty: XviD, MKV, AVI, MP4, MOV, TS, ASF, MPG

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2
Duálny tuner: Áno

Funkcie manažmentu

EPG: Áno

Funkcie

HbbTV: Áno

Ostatné

Kód produktu: ISIO STC 4K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore