Tefal C6203852 Expertise (25cm)

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 35,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Panvica na palacinky Tefal C6203852 Expertise, s priemerom 25 cm. Panvica disponuje termospotom, ktorý vás upozorní, kedy je panvica správne rozohriata a pripravená na použitie. Povrch Titanium Excellence vydrží až 3x dlhšie (v porovnaní s predchádzajúcou radou Tefal Titanium Force). Vnútorný aj vonkajší povrch panvice je nepriľnavý a použiteľná je na všetkých zdrojoch ohrevu, vrátane indukcie.

Zobraziť celý popis

  • Zľava
Popis produktu

Vydrží až trikrát dlhšie 

Vyskúšajte dokonalosť každý deň. Vďaka svojej pokročilej technológii predstavujú panvice a hrnce Tefal špičku kuchynského riadu z hľadiska odolnosti a dokonalých výsledkov varenia. Povrch Titanium Excellence vydrží až trikrát dlhšie než povrch Tefal Titanium Force. 

Dokonalý riad

Disponuje mimoriadnym povrchom Tefal Titanium Excellence. Tento vysoko trvanlivý rad s nepriľnavým povrchom vydrží až trikrát dlhšie.* S ultra odolným vonkajším povrchom, ktorý sa ľahko čistí, ide o ideálny riad na každodenné použitie, ktorý je kompatibilný so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie. Všetko dopĺňa technológia indikácie teploty Thermo-Spot®, ktorá zaisťuje dokonale uvarené jedlo s plnou chuťou. 

Panvica na palacinky Tefal Expertise 25 cm C6203852 - nepriľnavý povrch, indukčný, indikátor teploty Thermospot

Povrch Titanium Excellence: vydrží až trikrát dlhšie* • Pre všetky tepelné zdroje + indukciu: plynové, elektrické, sklokeramické, halogénové a indukčné.

  • TITANIUM EXCELLENCE: vydrží až trikrát dlhšie. Mimoriadna a extra silná a tvrdá základná vrstva obohatená o titán: patentovaná fúzna technológia výroby. Nová horná vrstva vystužená titánovými časticami.
  • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®: Thermo-Spot® sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.      
  • VNÚTORNÝ I VONKAJŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: Akonáhle panvica dosiahne ideálnú teploty pre dokonalé varenie, bod Thermo-Spot® získa jednoliatu červenú farbu. Zaručuje dokonalú štruktúru, farbu i arómu a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.
  • KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI ZDROJMI OHREVU: Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.
  • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE: Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaje podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.
  • ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE: Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.
     

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: čierna
Šírka: 264 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 264 mm
Výška: 90 mm
Hmotnosť: 775 g
Hĺbka: 435 mm

Ostatné

Kód produktu: 2100093294

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore