Tefal C6823852 Character (25cm)

Cena:
26,49 €

Pôvodná cena 34,49 €
Späť na NAY Extra kartu 0,53 €

POPIS PRODUKTU

Panvica Tefal C6823852 Character na palcinky, s priemerom 25 cm, disponuje termospotom, ktorý vás upozorní, kedy je panvica správne rozohriata a pripravená na použitie. Povrch Titanium Pro vydrží až 2x dlhšie (v porovnaní s predchádzajúcou radou Tefal Titanium Force). Vnútorný aj vonkajší povrch panvice je nepriľnavý a použiteľná je na všetkých zdrojoch ohrevu, vrátane indukcie.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 23 %
Popis produktu

Vydrží až dvakrát dlhšie

Okúste dokonalosť každý deň. Vďaka svojej pokročilej technológii predstavujú hrnce a panvice Tefal špičku kuchynského riadu z hľadiska odolnosti a lahodných výsledkov. Rad Character, navrhnutý pre odborníkov vo varení, je dokonalým spojencom pri vašom každodennom varení vďaka povrchu Titanium Pro, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie. S radom Character sa odolnosť bude snúbiť s vynikajúcou chuťou. Vďaka technológii Thermo-Spot® nebolo varenie dokonalých jedál nikdy ľahšie. Ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému vonkajšiemu povrchu. Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie. Vyskúšajte dokonalosť so značkou Tefal, svetovou jednotkou v kuchynskom riade.  Povrch Titanium Pro vydrží až dvakrát dlhšie než povrch Titanium Force.

Vyskúšajte dokonalosť každý deň

Vďaka svojej pokročilej technológii predstavujú panvice a hrnce Tefal špičku kuchynského riadu z hľadiska odolnosti a dokonalosti výsledkov varenia. Rad Character, navrhnutý pre odborníkov vo varení, je dokonalým spojencom pri vašom každodennom varení vďaka povrchu Titanium Pro, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie. S radom Character sa odolnosť bude snúbiť s vynikajúcou chuťou. Vďaka technológii Thermo-Spot® nebolo varenie dokonalých jedál nikdy ľahšie. Ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému vonkajšiemu povrchu. Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie. Vyskúšajte dokonalosť so značkou Tefal, svetovou jednotkou v kuchynskom riade.  

Panvica Tefal Character 25 cm C6823852 - nepriľnavý povrch, indukčný, indikátor teploty Thermospot

Rad Character, navrhnutý pre odborníkov vo varení, je dokonalým spojencom pri vašom každodennom varení vďaka povrchu Titanium Pro, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie. S radom Character sa odolnosť bude snúbiť s vynikajúcou chuťou. Vďaka technológii Thermo-Spot® nebolo varenie dokonalých jedál nikdy ľahšie. Ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému vonkajšiemu povrchu. Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie. Vyskúšajte dokonalosť so značkou Tefal, svetovou jednotkou v kuchynskom riade.  

  • TITANIUM PRO: Vydrží až dvakrát dlhšie. Minerálmi posilnená vrstva. Nová krycia vrstva vystužená titánovými časticami. Povrch Titanium Pro vydrží až dvakrát dlhšie než povrch Titanium Force
  • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®: Thermo-Spot® sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.
  • VNÚTORNÝ I VONKAJŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: Vďaka nepriľnavému povrchu nanesenému zvnútra i zvonku sa riad veľmi ľahko čistí.
  • KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI ZDROJMI OHREVU: Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.
  • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE: Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaje podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.
  • ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE: Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.
     

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: červená
Šírka: 264 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 264 mm
Výška: 70 mm
Hmotnosť: 830 g
Hĺbka: 423 mm

Ostatné

Kód produktu: 2100089875

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore