Popis produktu

Každodenné varenie s radosťou

Tefal Chef´s delight je dokonalý rad na každodenné varenie lahodných jedál. Vďaka mimoriadnemu povrchu Tefal Titanium Pro vydrží tento rad nepriľnavých panvíc s vysokou trvanlivosťou až dvakrát dlhšie (V porovnaní s Titanium Force). Hlboký tvar panvice a technológia indikácie teploty Tefal Thermo-Spot® zaisťujú všestranné a lahodné jedlá každý deň. Panvica Tefal Chef's delight je dokonalá nepriľnavá indukčná panvica na prípravu lahodných jedál každý deň.

Nepriľnavé panvice Chef's Delight

sú navrhnuté pre tých, ktorí milujú varenie. Predstavujú ideálneho spojenca pri každodennom varení vďaka svojmu povrchu Titanium Pro, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie. S kuchynskými panvicami Chef's delight predstavuje varenie skutočný zážitok deň za dňom. Vďaka technológii Thermo-Spot® nebolo varenie nikdy ľahšie. Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie. Panvica má robustnú rukoväť pre pohodlné použitie, hlboký tvar pre čisté varenie, ktoré zamedzuje vyšplechnutiu a ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému vonkajšiemu povrchu. Získajte každodenné lahodné výsledky varenia so značkou Tefal, svetovou jednotkou v kuchynskom riade.

  • Povrch TITANIUM PRO vydrží až dvakrát dlhšie, ako povrch Tefal TITANIUM FORCE
  • Wok Panvica Tefal Chefs 28 cm C6941902 - nepriľnavý povrch, indukčný, indikátor teploty Thermospot
  • Povrch Titanium Pro vydrží až dvakrát dlhšie*
  • Jedinečný indikátor Thermo-Spot® oznámi ideálnu teplotu pre začiatok varenia
  • Pohodlné uchopenie pre ľahkú manipuláciu
  • Hlboký tvar panvice pre čisté, pohodlné a všestranné varenie bez vyšplechnutia
  • Ľahko sa čistí, nepriľnavý vonkajší povrch
  • Kompatibilný so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie
  • Získajte každodenné lahodné výsledky varenia so značkou Tefal, svetovou jednotkou v kuchynskom riade

 

MAXIMÁLNA ČISTOTA POČAS VARENIA: Hlboký tvar zaisťuje čistejšie, pohodlnejšie varenie bez postriekaného a poliateho sporáka.

MAXIMÁLNE POHODLNÉ: Robustná rukoväť je perfektná na ľahké a pohodlné každodenné varenie

VNÚTORNÝ I VONKAJŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: Vďaka nepriľnavému povrchu nanesenému zvnútra i zvonku sa riad veľmi ľahko čistí.

KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI ZDROJMI OHREVU: Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.

ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE: Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE: Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaje podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU: Rad riadu Tefal Chef je navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: hnedá
Šírka: 286 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: hnedá
Šírka: 286 mm
Výška: 108 mm
Hmotnosť: 1026 g
Hĺbka: 470 mm

Ostatné

Kód produktu: 2100096681

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore