Tefal E2151914 Aroma Wok panvica (28cm)

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 39,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Wok panvica Tefal E2151914 Aroma má priemer 28cm a je vhodná na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Skvelý povrch zaisťuje dokonalý rozvod tepla a jeho udržanie, čím získate naozaj jemné a chutné spracovanie jedál. Robustný titánový povrch je odolný a ľahko sa umýva. Thermo-Spot vás informuje o dokonalej teplote a pripravenosti panvice na varenie, či pečenie. Všetok riad Tefal Aroma je z recyklovateľného materiálu, bez obsahu PFOA, olova alebo kadmia (zdraviu nezávadné).

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 13 %
Popis produktu

Šikovné a dokonalé varenie, smaženie a opekanie


Silné dno elegantnej a silnej Wok panvice Tefal Aroma z liateho hliníka zaisťuje vynikajúce držanie tepla pre jemné a chutné varenie všetkých vašich obľúbených receptov. Jej nepriľnavý povrch posilnený titánom je odolný a robustný, šikovné prvky vrátane technológie Thermo-Spot®, žliabkov pre jednoduché vylievanie, praktických rukovätí a pokrievky s odkladacou pozíciou (pri hlbokej panvici) sa naviac postarajú o rýchle a pohodlné varenie. Kompatibilná so všetkými sporákmi, vrátane indukčných.

Panvice Tefal Aroma: Nechajte sa inšpirovať


Nechajte sa unášať svojou kreativitou s hrncami a panvicami z prepracovanej, elegantnej a robustnej sady z liateho hliníka Tefal Aroma, vhodnej aj pre indukčné sporáky. Svojim silným dnom zaisťuje panvica Aroma výborný rozvod a udržanie tepla pre jemné a chutné výsledky všetkých vašich obľúbených receptov. Jej robustný titánový povrch je odolný a ľahko sa čistí, a umožňuje tak ešte dynamickejšie varenie. Inšpiráciu Vám dodá celý rad šikovných prvkov, vrátane technológie Thermo-Spot® pre dosiahnutie dokonalých výsledkov, pohodlného žliabku pre presné servírovanie, praktickej pomocnej rukoväte. Vyjadrite svoju kreativitu varením, zdokonaľujte svoje schopnosti a užívajte si svoj čas strávený v kuchyni, to všetko vďaka Tefal Aroma. 

Wok panvica Tefal Aroma 28 cm E2151914 - nepriľnavá, indukčná

  • Riad Tefal Aroma: šikovné a skvelé
  • Vynikajúce držanie tepla: elegantná konštrukcia z liateho hliníka a silné dno zaisťujú dlhé držanie tepla pre jemný a chutný výsledok
  • Povrch posilnený titánom: jednoducho čistiteľný nepriľnavý povrch pre jednoduché varenie
  • Technológia Thermo-Spot® pre perfektné načasovanie
  • Pomocná rukoväť: pre dynamické, kreatívne varenie
  • Pre všetky varné dosky: kompatibilný so všetkými sporákmi, vrátane indukcie
  • Svetová jednotka v oblasti panvíc a hrncov*
  • Ekologické: recyklovateľné produkty s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, bez olova a kadmia)

VÝBORNÉ A DLHÉ UDRŽANIE TEPLA
Vďaka konštrukcii z liateho hliníka a silnému dnu zaisťuje riad Aroma výnimočné udržanie teploty pre jemné výsledky plné chuti pre všetkých vašich obľúbených receptoch.

INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®
Thermo-Spot® sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.      
NEPRIĽNAVÝ POVRCH TITANIUM: ULTRA ODOLNÝ S ČASTICAMI TITÁNU
Tento povrch ponúka výraznú a dlhotrvajúcu nepriľnavosť vďaka extra silnej povrchovej vrstve posilnenej titánovými časticami.

ŠIKOVNÉ VYLIEVACIE ŽLIABKY
Špeciálne navrhnutá s integrovanými žliabkami pre čisté a presné servírovanie pokrmov.

POMOCNÁ RUKOVӒŤ
Praktická rukoväť pre dynamické, kreatívne varenie.

KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI ZDROJMI OHREVU
Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.

TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*
Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE
Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: čierna
Šírka: 309 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 309 mm
Výška: 118 mm
Hmotnosť: 1340 g
Hĺbka: 508 mm

Ostatné

Kód produktu: 2100105405

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore