Tefal FV1710E0 Virtuo

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Naparovacie žehlička TEFAL FV1710E0 Virtuo s výkonom 1800 W, zabezpečuje rýchle zahriatie a vysoký parný výkon. Súčasťou žehličky je variabilná para 25 g / min. pre efektívne žehlenie a parný ráz 80 g / min. na zvládnutie najodolnejších záhybov. Funkcia Anti Drip počas žehlenia bráni odkvapkávaniu vody a vzniku škvŕn na prádle. Komfortné žehlenie zabezpečuje nádržka na vodu s objemom 200 ml. Farby: biela a azúrová

Zobraziť celý popis

 • Zľava 10 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Plánujete kúpiť kvalitnú, overenú žehličku? Potrebujete žehliť dlhšie bez neustáleho odbiehania kvôli dopĺňaniu vody? V tom prípade vám odporúčame naparovaciu žehličku Tefal Primagliss FV254E0, ktorá patrí vo svojej kategórii medzi najpredávanejšie a zároveň najkvalitnejšie. Vyznačuje sa mnohými špičkovými parametrami, napr. vysoko odolnou dvojvrstvovou žehliacou doskou Ultragliss Diffusion. S touto fantasticky kĺzavou plochou sa vám bude žehliť úplne ľahučko a príjemne. Žehlička má veľký objem nádržky na vodu, až 270 ml, čo vám zaručí časovo dlhšiu dobu žehlenia. Ďalšími prednosťami je optimálna distribúcia pary pre vodorovné aj zvislé naparovanie, odvápňovací systém s vyberateľnou tyčinkou (ventilom), funkciou samočistenia a kropenia.

Základné parametre

 • Príkon: 2000 W
 • Vertikálne naparovanie: Áno
 • Automatické vypnutie: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Naparovacia žehlička TEFAL FV1710E0

 • Príkon 1800 W
 • Priebežný výstup pary 24 g / min
 • Parný ráz 80 g / min
 • Nepriľnavá žehliaca plocha pre hladšie žehlenie
 • Objem zásobníka na vodu 200 ml
 • Anti drip systém
 • Funkcia Anti scale proti usadeninám

Ľahká manipulácia

Naparovacia žehlička TEFAL FV1710E0 má kompaktný dizajn doplnený o ergonomickú reguláciu pary a nepriľnavú žehliacu plochu, čím už žehlenie nemôže byť jednoduchšie. Rukoväť je navrhnutá na pohodlné a stabilné uchopenie. Ani s reguláciou nebude problém. Systém rýchleho plnenia vodou bez rozliatia - veľká nádrž na vodu s objemom 200 ml umožňuje žehlenie viac odevov naraz. Dlhý kábel 1,9 m ponúka maximálne možnú slobodu pohybu pri žehlení a otočný kĺb o 360° umožňuje, aby bol kábel žehličky mimoriadne flexibilný na všetky strany.

Parné žehlenie

Žehlička TEFAL FV1710E0 Virtuo ponúka konštantnú paru 24 g /min, ktorá zabezpečí trvalo dokonalé žehlenie. Parný ráz 80 g/min. predstavuje mimoriadnu dávku pary, ktorá sa hodí na obzvlášť pokrčené malé partie látok. Táto kvalitná žehlička Virtuo FV1710E0 disponuje kvalitnou žehliacou plochou, čím zaručuje extra hladké kĺzanie po látke a výsledky bez záhybov. Nelepí sa na látku a nevytvára statickú elektrinu, takže sa môže bezpečne používať aj na všetky typy syntetických materiálov. Samozrejmosťou je aj  výkonné vertikálne naparovanie, ktoré perfektne vyrovná záhyby na zavesenom oblečení, záclonách a čalúnení.

Anti-drip a Samočistiace nastavenie proti vodnému kameňu

Žehlička je vybavená integrovaným systémom Anti-drip, ktorý reaguje na zmenu teploty a zabraňuje kvapkaniu vody zo žehliacej plochy. Vďaka odvápňovaciemu systému je čistenie vašej žehličky extrémne ľahké. Pravidelná údržba zaistí spoľahlivý výkon naparovania.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 1800 W
Vertikálne naparovanie: Áno
Automatické vypnutie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem vodného zásobníka: 200 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 13 cm
Výška: 15 cm
Hĺbka: 29 cm
Hmotnosť: 0,96 Kg

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,9 m

Ďalšie parametre

Cestovné: Nie
Samočistiaca: Nie

Energetické údaje

Príkon: 1800 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Variabilný výstup pary: 24 g/min
Systém proti kvapkaniu: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Kropenie: Áno
Parný náraz: 80 g/min
Automatické vypnutie: Nie
Automat.nastavenie teploty: Nie

Dizajn

Mat.žehl.plochy: zliatina, paládium

Ostatné

Kód produktu: 1830006581

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore