Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate

Získajte odžmolkovač ako darček po registrácii
100 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
269,00 €

Pôvodná cena 359,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vysokotlakový parný generátor Tefal GV9571E0 s novou technológiou bojleru s profesionálnou účinnosťou . Ponúka úsporu času vďaka použitiu vysokotlakovej pary s parným rázom až 550g/min, ktorý si poradí aj s nepríjemnými záhybmi a silnými látkami. Dvojaký systém odvápnenia s patentovaným Anti-Calc Collector a unikátnou Protect system technológiou chráni bielizeň pred škvrnami a predlžuje životnosť spotrebiča. Lock systém jednoducho prichytí žehličku k základni uľahčuje tak jeho prenášanie. Jeho kontinuálna para dosahuje až 160g/min. Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean zostáva stále čistá a ponúka najvyššiu kĺznosť. Vysoko intuitívny ovládací panel, umiestnený priamo na držadle žehličky, ponúka 4 programy, umožňujúce zvoliť dokonalú kombináciu pary a teploty pre daný typ látky. Lock systém slúži pre ľahké prenášanie a bezpečné uloženie žehličky. Výhodou je tiež záruka až 10 ročnej jednoduchej opraviteľnosti s dostupnými nahranými dielmi.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 25 %
 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate + Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate +

Získajte odžmolkovač ako darček po registrácii
100 dní záruka vrátenia peňazí

Parný generátor Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate vám zaručí rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru s kontinuálnou parou až 180 g/min. Intenzívny parný ráz s výkonom 650 g/min. oceníte najmä pri žehlení hrubých látok. Lock systém jednoducho prichytí žehličku k základni na jednoduché prenášanie. Dvojaký systém odvápnenia s patentovaným Anti-Calc Collector a unikátnou Protect system technológiou chráni bielizeň pred škvrnami a predlžuje životnosť spotrebiča. Žehliaca plocha Tefal Durilium AirGlide so samočistiacou technológiou Autoclean je zárukou stále čistej a perfektne kĺzavej plochy po celú dobu životnosti. Kombinácia teploty a tlaku pary 8 barov dokáže zlikvidovať až 99,9 % baktérií. S ovládacím panelom Direct Control, prakticky umiestneným na rukoväti žehličky, môžete ľahko upravovať nastavenie stlačením jedného tlačidla. K dispozícii sú 5 elektronické programy pre ideálne nastavenie kombinácie pary a teploty pre každú látku. Výhodou je tiež záruka až 10 ročnej jednoduchej opraviteľnosti s dostupnými nahranými dielmi.

Základné parametre

 • Príkon: 2600 W
 • Kontinuálna para: 180 g/min
 • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate 

 • Silný parný ráz: 550 g/min
 • Technológia Anti-Calc Collector
 • Lock systém pre ľahké prenášanie
 • Príkon: 2600 W
 • Nádržka na vodu: 1900ml
 • Maximálny prevádzkový tlak: 7,8bar
 • Ovládací panel: 4 programy
 • Žehliaca plocha Durilium AirGlide
 • 10 rokov opraviteľnosti

Vlastnosti Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate

Generátor s vysokým parným výkonom až 550g/min

Parný generátor Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate Vám vkladá do ruky profesionálnu účinnosť v pohodlí domova, a zaisťuje neprekonateľné výsledky i  pri tej najnáročnejšej starostlivosti o odevy. Tento ľahko použiteľný vysokotlakový parný generátor je zárukou výrazne rýchlejšieho žehlenia a maximálnej účinnosti.

Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate - Generátor

Anticalc Collector a Protect system

Jedinečný systém dvojitej ochrany proti vodnému kameňu pre žehlenie úplne bez obáv – Protect system chrániaci pred vápenatými škvrnami, ktorý premieňa kvapky a unikajúcej vody na paru, a AntiCalc Collector pre dlhotrvajúci výkon pary. Úsporu času získate pomocou ľahko použiteľného parneho generátora, ktorý je zárukou výrazne rýchlejšieho žehleni a maximálnej účinnosti vďaka kombinácii novej technológie vysokotlakového bojleru a kontinuálnej pary až 160 g/min, pričom intenzívny parný ráz s výkonom 550 g/min si poradí aj s tými najodolnejšími záhybmi.

Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate - Generátor

Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean

Nová tenká žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean zostáva stále čistá a ponúka najvyššiu klznosť značky Tefal dokonca až o 33% klznejšia a zaisťuje ľahkú manipuláciu a pohodlnejšie žehlenie. Katalytický povrch Tefal Autoclean udržiava žehliacu plochu stále čistú a bez škvŕn, a zaisťuje optimálnu distribúciu pary pre vysoko účinné žehlenie

Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate - Vysokotlakový Generátor

Dezinfekcia tkanín

Váš parný generátor dokáže vďaka kombinácii teploty a tlaku pary zničiť až 99,99% vo všetkých žehliteľných textíliách. Ide o pokročilú technológiu, ktorú ocenia nielen mamičky s deťmi, ale aj alergici.

Intuitívny ovládací panel

Upravte si nastavenie jedným stlačením tlačidla na elegantnom novom ovládacom paneli Direct Control, ktorý je prakticky umiestnený priamo na držadle žehličky  a šetrí Váš čas pri prepínaní medzi rôznymi typmi látok. Štyri elektronické programy zaisťujú dokonalú kombináciu pary a teploty pre každú látku.

Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate

Lock systém pre jednoduché prenášanie

Ľahké a bezpečné prenášanie pomocou bezpečnostného lock systému, ktorý umožňuje úplne ľahké a bezpečné prenášanie a uloženie.

Tefal GV9571E0 Pro Express Ultimate

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Tefal dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Tefal sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2600 W
Kontinuálna para: 180 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem vodného zásobníka: 1900 ml
Max.prevádzkový tlak: 7,8 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 28 cm
Výška: 34,5 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 5,1 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

Príkon: 2600 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 550 g/min
Kontinuálna para: 180 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Nie

Dizajn

Mat.žehl.plochy: keramika

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 1830006877

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore