Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate +

Získajte odžmolkovač ako darček po registrácii
100 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
399,00 €

Pôvodná cena 459,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Parný generátor Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate vám zaručí rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru s kontinuálnou parou až 180 g/min. Intenzívny parný ráz s výkonom 650 g/min. oceníte najmä pri žehlení hrubých látok. Lock systém jednoducho prichytí žehličku k základni na jednoduché prenášanie. Dvojaký systém odvápnenia s patentovaným Anti-Calc Collector a unikátnou Protect system technológiou chráni bielizeň pred škvrnami a predlžuje životnosť spotrebiča. Žehliaca plocha Tefal Durilium AirGlide so samočistiacou technológiou Autoclean je zárukou stále čistej a perfektne kĺzavej plochy po celú dobu životnosti. Kombinácia teploty a tlaku pary 8 barov dokáže zlikvidovať až 99,9 % baktérií. S ovládacím panelom Direct Control, prakticky umiestneným na rukoväti žehličky, môžete ľahko upravovať nastavenie stlačením jedného tlačidla. K dispozícii sú 5 elektronické programy pre ideálne nastavenie kombinácie pary a teploty pre každú látku. Výhodou je tiež záruka až 10 ročnej jednoduchej opraviteľnosti s dostupnými nahranými dielmi.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 13 %

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Získajte odžmolkovač ako darček po registrácii
100 dní záruka vrátenia peňazí

5 (1)

Parný generátor Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + vám zaručí rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru s kontinuálnou parou až 180 g/min. Intenzívny parný ráz s výkonom 650 g/min. oceníte najmä pri žehlení hrubých látok. Inteligentný senzor Smart Steam rozpozná pohyb vašej žehličky a zaistí automatické dávkovanie pary. Žehliaca plocha Tefal Durilium AirGlide so samočistiacou technológiou Autoclean je zárukou stále čistej a perfektne kĺzavej plochy po celú dobu životnosti. Kombinácia teploty a tlaku pary 8 barov dokáže zlikvidovať až 99,9 % baktérií. S ovládacím panelom Direct Control, prakticky umiestneným na rukoväti žehličky, môžete ľahko upravovať nastavenie stlačením jedného tlačidla. K dispozícii sú 5 elektronické programy pre ideálne nastavenie kombinácie pary a teploty pre každú látku. Dvojaký systém odvápnenia s patentovaným Anti-Calc Collector a unikátnou Protect system technológiou chráni bielizeň pred škvrnami a predlžuje životnosť spotrebiča.

Základné parametre

 • Príkon: 2600 W
 • Kontinuálna para: 180 g/min
 • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate +

 • Silný parný ráz: 650 g/min
 • Technológia Anti-Calc Collector
 • Lock systém pre ľahké prenášanie
 • Tlak pary: 8 bar
 • Príkon: 2600W
 • Objem nádržky: 1,9l
 • Doba zahrievania: 2 min.
 • Výstup pary: 180 g/min
 • Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean
 • 6 nastavení pary a teploty
 • Smart steam
 • Dĺžka prívodného kábla 1.7m
 • 10 rokov opraviteľnosti

vlastnosti Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate +

Profesionálna účinnosť a vysokým parným výkonom až 650g/min

Najvýkonnejšia žehlička s parným generátorom s technológiou vysokotlakého bojleru pre výrobu pary s tlakom až 8 barov sa radí medzi najvýkonnejšie modely od značky Tefal. Tento vysokotlakový parný generátor s ľahkým použitím ponúka rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru pre výrobu pary s nepretržitým výstupom až 180 g/min. S najúpornejšími záhybmi aj hrubšími látkami si poradí silný parný ráz s výkonom až 650 g/min.

Žehliaci systém Tefal ProExpress Ultimate GV9610E0 čierny

Dokonalý sklz

Mimoriadne tenká žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean ponúka najlepšiu klznosť z výrobkov značky Tefal, pre rýchle a nenáročné žehlenie s klznosťou vyššou o 33% a dlhodobým výkonom.

Tefal GV9610E0 Pro Express Ultimate - Parný generator

Intuitívny ovládaci panel so systémom Lock

Vysoko intuitívny ovládací panel, teraz prakticky umiestnený na rukoväti ,ktorý viete ovladať jednoducho jednou rukou vám ponúka 5 predvolených nastavení pre voľbu ideálnej kombinácie pary a teploty pre všetky druhy látok. Jednoduché a bezpečné prenášanie uzamykací systém je zárukou bezpečného a jednoduchého prenášania a skladovania.

TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE GV9610E0 čierny

Odnimateľna nádoba na vodu a tíche čerpadlo

Pre maximálny komfort je parný generátor Tefal Pro Express Ultimate vybavený vyberateľnou nádržkou na vodu s objemom 1,9 litra, ktorú ľahko doplníte aj počas žehlenia. Inovatívna technológia tichého čerpadla zaistí mimoriadne komfortné žehlenie s minimálnou hlučnosťou.

Tefal ProExpress Ultimate GV9610E0

Systém dvojitej ochrany s technológiou Anti-Calc Collectora

Systém dvojitej ochrany prináša žehlenie úplne bez starostí. Jedinečný zberač vodného kameňa zaručuje dlhodobý parný výkon a technológia Protect System proti odkvapkávaniu chráni vaše odevy proti škvrnám. So svojím jedinečným parným výkonom a šikovnými modernými funkciami. Veľkou výhodou je že vďaka kombinácii teploty a tlaku pary zlikviduje vysokotlakový parný generátor vo všetkých látkach, ktoré je možné žehliť, až 99,99% baktérií.

Tefal ProExpress Ultimate GV9610E0

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Tefal dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Tefal sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2600 W
Kontinuálna para: 180 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem vodného zásobníka: 1900 ml
Max.prevádzkový tlak: 8 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 28,4 cm
Výška: 34,4 cm
Hĺbka: 44,7 cm
Hmotnosť: 5,1 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

Príkon: 2600 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 650 g/min
Kontinuálna para: 180 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Nie

Dizajn

Mat.žehl.plochy: keramika

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 1830007353

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore