Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Získajte odžmolkovač ako darček po registrácii
100 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
419,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Parný generátor Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + vám zaručí rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru s kontinuálnou parou až 180 g/min. Intenzívny parný ráz s výkonom 650 g/min. oceníte najmä pri žehlení hrubých látok. Inteligentný senzor Smart Steam rozpozná pohyb vašej žehličky a zaistí automatické dávkovanie pary. Žehliaca plocha Tefal Durilium AirGlide so samočistiacou technológiou Autoclean je zárukou stále čistej a perfektne kĺzavej plochy po celú dobu životnosti. Kombinácia teploty a tlaku pary 8 barov dokáže zlikvidovať až 99,9 % baktérií. S ovládacím panelom Direct Control, prakticky umiestneným na rukoväti žehličky, môžete ľahko upravovať nastavenie stlačením jedného tlačidla. K dispozícii sú 5 elektronické programy pre ideálne nastavenie kombinácie pary a teploty pre každú látku. Dvojaký systém odvápnenia s patentovaným Anti-Calc Collector a unikátnou Protect system technológiou chráni bielizeň pred škvrnami a predlžuje životnosť spotrebiča.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 16 %
Popis produktu

 

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

 • Tlak pary: 8bar
 • Príkon: 2600W
 • Objem nádržky: 1.9l
 • Doba zahrievania: 2min
 • Výstup pary: 180g/min
 • Parný ráz: 650g/min
 • Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean
 • Inteligentné čidlo Smart Steam
 •  Eco režim a Silence technológia
 • Háčik na dvere

Vlastnosti Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Profesionálna účinnosť a vysokým parným výkonom

Najvýkonnejšia žehlička s parným generátorom s technológiou vysokotlakého bojleru pre výrobu pary s tlakom až 8 barov sa radí medzi najvýkonnejšie modely od značky Tefal. Tento vysokotlakový parný generátor s ľahkým použitím ponúka rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru pre výrobu pary s nepretržitým výstupom až 180 g/min. S najúpornejšími záhybmi aj hrubšími látkami si poradí silný parný ráz s výkonom až 650 g/min. Pre vaše žehlenie na poslednú chvíľu môžete použiť háčik na dvere pre ľahké zvislé naparovanie.

Vlastnosti Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Intuitívny ovládací panel a bezpečnostný zámok

Vysoko intuitívny ovládací panel, teraz prakticky umiestnený na rukoväti ,ktorý viete ovladať jednoducho jednou rukou vám ponúka 5 predvolených nastavení pre voľbu ideálnej kombinácie pary a teploty pre všetky druhy látok. Jednoduché a bezpečné prenášanie s ochranným krytom a  uzamykacím systémom je zárukou bezpečného a jednoduchého prenášania a skladovania.

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Intuitívny ovládací panel

Technológia Smart Steam a odnimateľná nádoba na vodu

Žehlička s parným generátorom Pro Express Ultimate [+] prináša profesionálnu účinnosť vďaka kombinácii najsilnejšieho parného výkonu a novej technológie Smart Steam. Inteligentný senzor rozpozná pohyb vašej žehličky a zaistí automatické dávkovanie pary a tým poskytne dokonalý zážitok zo žehlenia. Pre maximálny komfort je parný generátor Tefal Pro Express Ultimate+ vybavený vyberateľnou nádržkou na vodu s objemom 1,9 litra, ktorú ľahko doplníte aj počas žehlenia. Inovatívna technológia tichého čerpadla zaistí mimoriadne komfortné žehlenie s minimálnou hlučnosťou.

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Technológia Smart Steam

Dokonalý sklz

Mimoriadne tenká žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean ponúka najlepšiu klznosť z výrobkov značky Tefal, pre rýchle a nenáročné žehlenie s klznosťou vyššou o 33% a dlhodobým výkonom. 

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Dokonalý sklz

Systém dvojitej ochrany

Systém dvojitej ochrany prináša žehlenie úplne bez starostí. Jedinečný zberač vodného kameňa zaručuje dlhodobý parný výkon a technológia Protect System proti odkvapkávaniu chráni vaše odevy proti škvrnám. So svojím jedinečným parným výkonom a šikovnými modernými funkciami. Veľkou výhodou je že vďaka kombinácii teploty a tlaku pary zlikviduje vysokotlakový parný generátor vo všetkých látkach, ktoré je možné žehliť, až 99,99% baktérií.

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Systém dvojitej ochrany

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2600 W
Kontinuálna para: 180 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem vodného zásobníka: 1900 ml
Max.prevádzkový tlak: 8 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 28,4 cm
Výška: 34,4 cm
Hĺbka: 44,7 cm
Hmotnosť: 5,1 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

Príkon: 2600 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 650 g/min
Kontinuálna para: 180 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Nie

Dizajn

Mat.žehl.plochy: keramika

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 1830007359

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore