Tefal H054S544 Elementary set hrncov (7ks)

Cena:
74,90 €

Pôvodná cena 84,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Set hrncov a panvíc Tefal H054S544 Elementary obsahuje celkovo 7 dielov (s pokrievkami). V sade nájdete rajnicu, rajnicu s pokrievkou a 2x nepriľnavú panvicu. Rada Elementary predstavuje kvalitu za dostupnú cenu. Celá rada je z antikorovej ocele a panvice sú vybavené nepriľnavou vrstvou, s termospotom. Vhodné sú na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 12 %
Popis produktu

Vysoká kvalita za dostupnú cenu


Elementary, kvalita a trvanlivosť antikorovej ocele Tefal za najlepšiu cenu. So svojimi rukoväťami vyrobenými plne z antikorovej ocele, svojimi šikovnými hladinovými značkami (pri hrncoch) a výnimočným indikátorom teploty Thermo-Spot (na panviciach) je Elementary najlepší spojenec pre ľahké každodenné varenie! Riad je vyrobený z prvotriednej antikorovej ocele 18/10 so zárukou 5 rokov. Odolný nepriľnavý povrch panvíc zaisťuje dlhotrvajúcu nepriľnavosť pre dokonalé, dlhodobé a ľahké varenie a čistenie.

 • Tefal Elementary sada 7 kusov: rajnica 14 cm, rajnica s pokrievkou 16 a 18 cm, panvica 20 a 24 cm

Jednoduchosť a dostupnosť sa môžete začať s varením. Vysoko kvalitná antikorová oceľ 18/10. Odolný nepriľnavý povrch pre dokonalé varenie a dlhú životnosť. Technológia Thermo-Spot 5 - indikátor ideálnej teploty varenia. Sklenená pokrievka na ľahké sledovanie prípravy (u hrncov). Šikovné riešenie okrajov na nalievanie a jednoduché hladinové značky zaisťujúce väčšie pohodlie varenia. Rukoväte vyrobené plne z antikorovej ocele pre pevný a bezpečný úchop. Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie. Bezpečné použitie v rúre do 175 °C.

 • Záruka 5 rokov
 • Kvalitná antikorová oceľ 18/10 - trvanlivá s dlhou životnosťou. Najlepšie výrobné vlastnosti na zvýšenie odolnosti výrobku. Najlepší dizajn výrobku pre maximálnu trvanlivosť, radosť z varenia a pohodlie.
 • Nepriľnavý povrch POWERGLIDE: Tento inovatívny nepriľnavý povrch zosilnený vrstvou proti poškriabaniu pre dlhodobo trvajúcu klzkosť každý deň.
 • THERMO-SPOT®: Indikátor Thermo-Spot® (len u panvíc) pri dosiahnutí ideálnej teploty pre dokonalé opečenie zmení farbu na sýto červenú. Pri každodennom varení zaručí dokonalú štruktúru, dokonalú farbu a chuť pripravovaných jedál.    
 • Značky hladiny vody : Pre ľahkú kontrolu množstva vody a vložených surovín sú steny vybavené značkami.
 • Dômyselné riešenie okrajov na nalievanie: Praktické okraje uľahčujú vylievanie pripravených pokrmov.
 • Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu: Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.
 • Tefal - svetová jednotka: Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal.
 • Zdravé varenie s rešpektom k prírode: Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál hrnca: Nehrdz.oceľ
Materiál rúčok: Nehrdz.oceľ
Vhodný na indukciu: Áno
Počet hrncov: 3
Počet pokrievok: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Vhodný na indukciu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 281 mm
Výška: 198 mm
Hmotnosť: 160 g
Hĺbka: 506 mm

Materiál

Materiál hrnca: Nehrdz.oceľ
Materiál rúčok: Nehrdz.oceľ

Ďalšie parametre

Počet hrncov: 3
Počet pokrievok: 2

Ostatné

Kód produktu: 2100102570

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore