Tefal H055SC74 Elementary set hrncov (12ks)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Popis produktu

Vysoká kvalita za dostupnú cenu


Elementary, kvalita a trvanlivosť antikorovej ocele Tefal za najlepšiu cenu. So svojimi rukoväťami vyrobenými plne z antikorovej ocele, svojimi šikovnými hladinovými značkami (pri hrncoch) a výnimočným indikátorom teploty Thermo-Spot (na panviciach) je Elementary najlepší spojenec pre ľahké každodenné varenie! Riad je vyrobený z prvotriednej antikorovej ocele 18/10 so zárukou 5 rokov. Odolný nepriľnavý povrch panvíc zaisťuje dlhotrvajúcu nepriľnavosť pre dokonalé, dlhodobé a ľahké varenie a čistenie.

  • Tefal Elementary sada 12 kusov: vysoký hrniec s pokrievkou 22 cm, rajnica s pokrievkou 16 cm, kastrol s pokrievkou 18, 20 a 24 cm, nepriľnavá panvica 24 a 28 cm

Jednoduchosť a dostupnosť sa môžete začať s varením. Vysoko kvalitná antikorová oceľ 18/10. Odolný nepriľnavý povrch pre dokonalé varenie a dlhú životnosť. Technológia Thermo-Spot 5 - indikátor ideálnej teploty varenia. Sklenená pokrievka na ľahké sledovanie prípravy (u hrncov). Šikovné riešenie okrajov na nalievanie a jednoduché hladinové značky zaisťujúce väčšie pohodlie varenia. Rukoväte vyrobené plne z antikorovej ocele pre pevný a bezpečný úchop. Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi vrátane indukcie. Bezpečné použitie v rúre do 175 °C.

  • Záruka 5 rokov
  • Kvalitná antikorová oceľ 18/10 - trvanlivá s dlhou životnosťou. Najlepšie výrobné vlastnosti na zvýšenie odolnosti výrobku. Najlepší dizajn výrobku pre maximálnu trvanlivosť, radosť z varenia a pohodlie.
  • Nepriľnavý povrch POWERGLIDE: Tento inovatívny nepriľnavý povrch zosilnený vrstvou proti poškriabaniu pre dlhodobo trvajúcu klzkosť každý deň.
  • THERMO-SPOT®: Indikátor Thermo-Spot® (len u panvíc) pri dosiahnutí ideálnej teploty pre dokonalé opečenie zmení farbu na sýto červenú. Pri každodennom varení zaručí dokonalú štruktúru, dokonalú farbu a chuť pripravovaných jedál.    
  • Značky hladiny vody : Pre ľahkú kontrolu množstva vody a vložených surovín sú steny vybavené značkami.
  • Dômyselné riešenie okrajov na nalievanie: Praktické okraje uľahčujú vylievanie pripravených pokrmov.
  • Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu: Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.
  • Tefal - svetová jednotka: Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal.
  • Zdravé varenie s rešpektom k prírode: Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál hrnca: Nehrdz.oceľ
Materiál rúčok: Nehrdz.oceľ
Vhodný na indukciu: Áno
Počet hrncov: 5
Počet pokrievok: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Vhodný na indukciu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 306 mm
Výška: 343 mm
Hmotnosť: 8240 g
Hĺbka: 561 mm

Materiál

Materiál hrnca: Nehrdz.oceľ
Materiál rúčok: Nehrdz.oceľ

Ďalšie parametre

Počet hrncov: 5
Počet pokrievok: 5

Ostatné

Kód produktu: 2100103201

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore