Tefal IT3440E0 Pro Style Care

Naparovač odevov, Príkon: 1800 W, Čas nahriatia: 0,45 min., Objem nádržky na vodu: 1500 ml, Objem nádržky na vodu: 1500 ml, Hmotnosť: 4,93 kg. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Naparovač odevu Pro Style Care Tefal IT3440EO ponúka v jedinom výrobku vďaka mnohým praktickým doplnkom perfektné riešenie pre domáce naparovanie odevu. Príkon 1800 W a nepretržitý parný výkon 30 g/min. prinášajú mimoriadny výkon pary. Jedinečná patentovaná zvislá opora s dvojnásobným odstraňovaním záhybov umožňuje naparovanie jednou rukou, ktoré už nemôže byť ľahšie, aby ste mohli v priebehu okamihu vyzerať dokonale. 3 stupne pary sa prispôsobia všetkým druhom látok, aj tým najjemnejším. Na odstránenie záhybov na hrubších tkaninách je k dispozícii kefový nástavec.

Tefal IT3440E0 Pro Style Care

 • Pre žehlenie bez potreby žehliacej dosky 
 • Vhodné pre všetky druhy odevov
 • Dokonalé na úpravu odevu na poslednú chvíľu aj každodenné naparovanie 
 • Jedinečná patentovaná zvislá podpora Steam & Press 
 • Extra veľká trojuholníková kovová hlavica 
 • Nepretržitá dodávka pary s výkonom 30 g/minúta 
 • 3 stupne pary 
 • Rýchle zahriatie do 45 sekúnd 
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 1,5 l 
 • Praktický kefový nástavec pre lepšie vyrovnanie záhybov 
 • Odvápňovací systém pre dlhú životnosť
 • Príkon: 1800 W

Profesionálne naparovanie odevov na dosah ruky

Stojanový naparovač odevov Tefal ProStyle IT3440E0 vďaka nastaviteľnému parnému výkonu ľahko vyhladzuje pokrčenie všetkých typov látok, a to aj tých najjemnejších. Vďaka jedinečnej a patentovanej zvislej podpore sú výsledky ešte lepšie. Je vybavený mimoriadne praktickými funkciami pre ľahké použitie. Okrem odevov ho môžete použiť na osvieženie a hygienické čistenie pohoviek, závesov a prestieradla.

Vysoko účinné naparovanie

Stojanový naparovač odevov Tefal Prostyle je vybavený veľkou kovovou naparovacou hlavou so špičkou pre efektívne odstránenie záhybov zo všetkých typov látok. Tento vysoko účinný naparovač je vhodný na doladenie vzhľadu na poslednú chvíľu aj intenzívne naparovanie, a vďaka rýchlemu zahriatiu za 45 sekúnd šetrí aj čas. Teraz už nepotrebujete žehliacu dosku, ani nemusíte podnikať zdĺhavé návštevy čistiarní. 

Ušetrí vám čas aj energiu

Intenzívny príkon s hodnotou 1800 W spolu s parným výkonom 30 g/min., ktorý umožňuje pare prenikať hlboko do vlákien, vám ušetrí čas aj energiu. 3 stupne parného výkonu na odtsránenie záhybov sa prispôsobia všetkým typom látok, aj tým najjemnejším. Jedinečná a patentovaná zvislá podpora naparovača ponúka rovnú plochu na žehlenie odevov a zároveň drží odev na mieste pri naparovaní, umožňuje tak ľahké naparovanie jednou rukou. Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 1,5 l, s ľahkým plnením vystačí až na 40 minút naparovania. Kefový nástavec, ktorý rozčeše vlákna a umožňuje lepšie prenikanie pary je ideálny na odstránenie záhybov pri hrubších tkaninách.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Tefal
Čas nahriatia 0.45 s
Kontinuálna para 30 g/min
Objem nádržky na vodu 1500 ml

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Tefal IT3440E0 Pro Style Care

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Oleksander

25. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáJozef

5. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná