Tefal K1330404 5-sekundový manuálny multikrájač

Cena:
16,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,34 €

POPIS PRODUKTU

5-sekundový manuálny multikrájač Tefal K1330404 je skvelým kuchynským doplnkom, ktorý vám prinesie revolúciu v krájaní a sekaní. Krájač je vybavený šnúrkou/vodítkom a antikorovými nožmi, ktoré zaisťujú maximálny výkon a naozaj jemné a presné sekanie. Oceníte ergonomickú rukoväť, protisklzové dno a jednoduchú manipuláciu. Vhodné pre rôzne druhy surovín, ako napríklad cibuľa, paradajka, paprika, alebo orechy a iné. Objem: 500ml.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Revolúcia v krájaní


Najľahší a najrýchlejší spôsob, ako nasekať akékoľvek suroviny na presnú veľkosť! S 5-sekundovýmsekáčikom Tefal je príprava zdravých domácich pokrmov zase o niečo jednoduchšia! Jeho nezávislé antikorové nože zaisťujú ľahké použitie.   

5-sekundovýsekáčik Tefal: Revolúcia v krájaní pre bleskurýchlu prípravu domácich pokrmov!    

S novým 5-sekundovýmsekáčikom Tefal si môžete dopriať rýchlejšiu prípravu zdravších domácich pokrmov. Jeho šikovná technológia zahŕňajúca patentovaný systém posilňovača pre rýchlejšiu prácu a patentované nezávislé rotujúce nože pre väčší účinok ponúkajú jednoduché sekanie surovín jedným ľahkým pohybom. Vysoko odolné antikorové nože si poradia so všetkými druhmi surovín, a vďaka bezpečnostnému uzavieraciemu systému môžete byť pri práci úplne v pohode. V priehľadnej nádobe môžete ľahko sledovať veľkosť surovín: čím viac zatiahnete, tým jemnejšie bude nasekanie! K úplnému pohodliu pri práci prispievajú praktické funkcie, ako je ergonomická rukoväť s mäkkým povrchom a protisklzové dno. K tomu všetkému je tento 5-sekundovýsekáčik vybavený integrovaným vodítkom nožov, ktoré zaisťuje maximálny výkon. Objem 500 ml.    

Ručný 5-sekundový sekáčik Tefal 500 ml K1330404

 1. Patentovaný systém pre ľahké ovládanie a skvelé výsledky!
 2. Mimoriadne odolné antikorové nože, ktoré si poradia so všetkými druhmi surovín
 3. Bezpečnostný uzavierací systém pre prácu bez obáv
 4. Priehľadná misa pre ľahké sledovanie výsledkov sekania
 5. Ergonomická rukoväť s mäkkým povrchom pre pohodlnejšiu prácu
 6. Protisklzové dno pre stabilitu a praktickosť
 7. Vodítko noža pre vyšší výkon pri sekaní    
 • NOVÝ SPÔSOB OVLÁDANIA, KTORÝ ŠETRÍ ČAS: Patentovanú technológiu uvediete do chodu jedným zatiahnutím: systém posilňovača vo vrchnáku v kombinácii s dvomi nezávislými rotujúcimi nožmi zaisťuje rýchlejšie sekanie a skvelé výsledky! Sekať môžete všetky druhy surovín, vrátane tých, ktoré sa zle krájajú, ako sú orechy, mandle alebo cibuľa.    
 • POSTUPNÉ SEKANIE S VÝSLEDKAMI PODĽA POTREBY: Prevezmite kontrolu a sekajte suroviny presne tak, ako chcete: čím viac zatiahnete, tým viac na jemno ich nasekáte! Výsledky môžete ľahko sledovať v priehľadnej nádobe.
 • NASEKAJTE VŠETKO, ČO CHCETE: Vysoko odolné nezávislé antikorové nože nasekajú všetky druhy surovín a poskytujú maximálny výkon.    
 • BEZ ZAPOJENIA DO ZÁSUVKY: Nevyžaduje zapojenie do zásuvky. Tento 5-sekundový sekáčik môžete používať úplne kdekoľvek.  
 • BEZPEČNÉ A POHODLNÉ POUŽITIE: To všetko vďaka celému radu šikovných funkcií: bezpečnostnému uzavieraciemu systému, protisklzovému dnu a ergonomickej rukoväti s mäkkým povrchom.  
   

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 500 ml
Typ krájača: ručný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem: 500 ml
Typ krájača: ručný

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Šírka: 13 cm
Výška: 12,3 cm
Hĺbka: 13 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 5-sekundový sekáčik
Počet nástavcov: 1

Ďalšie parametre

Materiál nádoby: plast

Ostatné

Kód produktu: 2100105213

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore