Tefal TT761138 Loft 2S

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Topinkovač Tefal Loft 2S TT761138 v moderním provedení s rýhovaným leštěným povrchem ve stylu klasického britského nádobí s chromovými prvky. Topinkovač nabízí až 7 úrovní nastavení opékání, je vybaven dvěma otvory na úzké i široké krajíce. Samozřejmostí jsou také funkce Stop, Rozmrazování či ohřátí dříve opečeného chleba. Pro snadné vyjímání nabízí topinkovač vysoký zdvih. Zásobník na drobky se snadno vybírá a tím usnadňuje čištění. Tefal se zavázal na 10 let jednoduché opravitelnosti svých výrobků.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Hriankovač RUSSELL HOBBS 23221-56 Luna Moonlight Grey s veľkým množstvom praktických funkcií si nájde miesto v každej modernej kuchyni. Opekanie hrianok je teraz o 55 % rýchlejšie, čo vám umožní opiecť si hrianku aj keď ste v časovej tiesni. Nastaviteľný stupeň opekania znamená, že hrianka je vždy opečená podľa vášho želania. Ponúka možnosť rozmrazenia. Navyše je hriankovač vybavený dômyselnou vyberateľnou miskou na omrvinky, pre jednoduché čistenie. Nerezová oceľ, šedá farba.

Základné parametre

 • Model: 24290-56
 • Maximálny výkon: 1300 W
 • Príkon: 1500 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Hriankovač Tefal TT761138 Loft 2S

 • Moderné  prevedenie inšpirované britským riadom
 • 7 úrovni opekania
 • 2 otvory na úzke aj široké krajce
 • Funkcie rozmrazenia, ohrievania a zastavenia
 • Vysoký zdvih
 • Vyberateľný zásobník a omrvinky
 • 10 rokov opraviteľnosti

Moderné prevedenie inšpirované britským riadom

Hriankovač Tefal Loft 2S TT761138 prichádza v modernom dizajne inšpirovaný klasickým britským keramickým riadom s ryhovanými a leštenými chromými prvkami. Jeho nadčasový vzhľad sa bude sa vynímať v každej domácnosti. Navyše sa ľahko udržiava s vysúvateľnou táckou na omrvinky.

7 úrovní opečenia a 3 funkcie s LED ukazovateľmi

Hriankovač Tefal Loft 2S pripraví dokonalú hrianku pre každého. Máte na výber s pomedzi 7 úrovní od jemne prepečenú až po veľmi chrumkavú. Hriankovač navyše disponuje 3-mi ľahko použiteľnými funkciami ako okamžité  zastavenie cyklu, rozmrazovanie, ohriatie predtým ochrumkaveného chleba.

Vysoký zdvih a  široké otvory pre hrubé aj tenké krajce

Vďaka vysokému zdvihu hriankovača Tefal Loft 2S ľahko odoberiete i malý krajec chleba bez nutnosti zásahu vidličkou či prípadnému prevracaniu hriankovača. 2 široké otvory budú ideálne pre hrubé rovnako aj tenké krajce. 

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Tefal dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Tefal sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 800 W
Nastaviteľná teplota: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Tlačidlo zastavenia/zrušenia: Áno
Miska na omrvinky: Áno
Zdvihový mechanizmus: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 19,9 cm
Hmotnosť: 1340 g
Výška: 21 cm
Hĺbka: 31,6 cm

Energetické údaje

Príkon: 800 W

Funkcie

Nastaviteľná teplota: Áno
Rozmrazovanie: Áno
Funkcia ohrevu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 7211003936

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore