Tefal VC300831 Steam N´Light

Cena:
79,90 €

Pôvodná cena 98,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Príprava jedál na pare je zdravá a lacná. A navyše veľmi praktická a rýchla. Toľko výhod hneď na začiatku! Preto by ste nemali váhať a ak ešte nemáte, zaobstarať si parný hrniec aj vy. Ponúkame vám konkrétne parný hrniec TEFAL VC300831 Steam N´Light. Ide o hrniec ktorý vám poskytne kvalitnú prípravu zdravých jedál. Hrniec vám ponúkne na výber 6 programov prípravy pokrmov. Disponuje aj nastavením pre mrazené potraviny. Hrniec vám ponúkne aj funkciu Keep warm. Táto zabezpečí že práve pripravené jedlo vydrží ešte 60 minút teplé. Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam N´Light ponúka aj kvalitné časové funkcie. Napríklad 60 minútový digitálny časovač. Celkový objem je 10 litrov. Príkon hrnca je 900 W.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 19 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Parný hrniec Tefal VC300831 Steam

 • 6 programov na variabilnú prípravu
 • Jednoduché ovládanie
 • Vybavený je 3 nádobami s odnímateľnými roštami
 • Celkový objem 10 litrov
 • Časovač prípravy jedla
 • Programovateľný displej
 • Funkcia Keep Warm na udržanie tepla po dokončení
 • Kompaktné prevedenie pre ľahké skladovanie
 • Ukazovateľ hladiny vody

vlastnosti Tefal VC300831 Steam N´Light

6 programov

Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam N´Light dokáže uvariť úplne všetko! Rozjasnite farbu svojich ingrediencií a podávejte skvelé jedlá pripravené za pomoci 6 programou varenia. Programy sú jednotlivo odlíšené svetelnou signalizáciou, takže vždy budete presne vedieť čo sa práve deje vo vnútri hrnca. Práca s hrncom bude pekne prehľadná a zaujímavá. Každý program varenia má vlastnú kontrolku, ktorá vám na prvý pohľad napovie, ktorý program je práve zapnutý. 

6 programov TEFAL VC300831 Steam

Parný hrniec

Má celkom 3 nádoby s odnímateľnými roštami o celkovom objeme 10 l. Odnímateľný rošt je praktický pri varení objemnejších potravín – dá sa z dvoch nádob urobiť jedna veľká.

Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam

Časové funkcie

Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam N´Light je výnimočný aj svojimi možnosťami ovládania času. Máte široké možnosti. Môžete využiť funkciu časovača 60 minút a nastaviť si prípravu jedla zatiaľ čo vy budete vykonávať iné činnosti v dome alebo budete len relaxovať. Je to len na vašom rozhodnutí. Všetko si nastavíte pomocou programovateľného displeja. Do časových funkcií môžeme zaradiť aj funkciu Keep warm. Jedná sa o funkciu, ktorá uchová pokrm teplý ešte ďalších 60 minút po dokončení. Takže nebude problém napríklad v prípade, že máte pripravenú večeru, ale niektorý člen rodiny ešte nie je doma a mešká. Jedlo na neho počká krásne čerstvé a teplé!

 

TEFAL VC300831 Steam

Jednoduché skladovanie 

Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam N´Light vám okrem kvalitného funkčného a výkonnostného vybavenia ponúkne aj praktické skladovanie. Ak hrniec nepoužívate, jednoducho nádoby otočíte hore dnom a uložíte ich na základňu. Takto bude krásne uložený a nezaberie veľa miesta a napríklad sa ani nebude prášiť do nádob.

 

TEFAL VC300831 Steam

Forma na zeleninové pečivo

Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam N´Light disponuje aj zaujímavou formou na zeleninové pečivo. Ponúkne vám možnosť pripraviť si naraz šesť chutných a zdravých zeleninových koláčikov. Má šikovný ukazovateľ hladiny vody, preto vždy budete vedieť kedy ju treba doplniť. Vodu je možné dopĺňať aj v priebehu varenia. 

 

TEFAL VC300831 Steam

10 ročná opraviteľnosť produktov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Obsah nádoby: 10 L
Počet košov: 3
Objem: 10 L
Príkon: 900 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Obsah nádoby: 10 L
Objem: 10 L
Typ časovača: 0-60 min

Funkcie

Časovač: Áno

Dizajn

Počet košov: 3

Energetické údaje

Príkon: 900 W

Ostatné

Kód produktu: 2820300831

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore