Tefal YT3040E1 Care For You


Naparovač odevov, Príkon: 3100 W, Objem nádržky na vodu: 2000 ml, Objem nádržky na vodu: 2000 ml, Dĺžka kábla: 1,8 m, Hmotnosť: 25 kg. Viac info


Cena 549,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 614,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 55,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Naparovač odevov Tefal YT3040E1 Care For You s 40 min dezinfekčným cyklusom, ktorý zničí 99,99% vírusov. Odnímateľná nádoba a miesto na 3 ks oblečenia.

Naparovač odevov Tefal YT3040E1 Care For You

 • Príkon 3100 W
 • Výstup pary 65 g/min
 • Odnímateľná nádržka na vodu o objeme 2 L
 • Zneškodní až 99,99% vírusov a baktérií
 • Automatické vypnutie
 • Elegantný dizajn
 • Integrovaná ochrana proti vodnému kameňu
 • Príslušenstvo: 2 vešiaky, 12 svoriek so závažím

Vždy vysušená bielizeň

Naparovacia skriňa Tefal YT3040E1 Care For You je vybavená aj funkciou jemného sušenia. Táto funkcia je ideálne pre odevy, ktoré sú vyrobené z jemného materiálu a nemožno ich sušiť v sušičke. Vysúšanie zaistí spoľahlivé výsledky bez rizika zrazenia alebo spálenia, takže sa nemusíte absolútne ničoho obávať. Dĺžku cyklu je možné nastaviť v rozsahu od 10 minút až do 90 minút.

Vhodný pre všetky tkaniny a bytový textil

Naparovač odevov Tefal YT3040E1 Care For You je bezpečné pre všetky typy odevov bez rizika spálenia alebo zrážania. Bez problémov si poradí s jemnými tkaniny ako hodváb a vlna, plyšovými hračkami, vankúšami, prikrývkami, objemnými bundami a mnoho ďalšími. Udržujte oblečenie a bytový textil svieži a bez záhybov pri hlučnosti nižšej ako pri každodennom rozhovore.

Kvalitne odstránené záhyby

Naparovač odevov Tefal YT3040E1 Care For You vám uľahčí vašu rannú rutinu. Vložte až 3 kusy oblečenia na účinné odstránenie záhybov len za 10 minút alebo ich nechajte vo vnútri až 30 minút, aby ste vyhladili i odolné záhyby.

Zbavte sa až 99,99% vírusov a baktérií

Intenzívny prúd pary 65 g/min zničí až 99,99 % baktérií a vírusov a to všetko bez použitia čistiacich prípravkov alebo chemikálií. Veľmi ľahko si tak vydezinfikujete svoje jemné tkaniny, ktoré po dlhom a náročnom dni dostali zabrať. Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 2 L na dlhé samostatné používanie a 4 kolieska pre jednoduchú manipuláciu.

Odstraňuje pachy

Účinný parný výkon znižuje zápach a osviežuje oblečenie. Naparovač odevov Tefal YT3040E1 Care For You je ideálny pomocník na odstraňovanie odolných pachov, ako sú pachy dymu alebo vyprážaných jedál, z ťažko prateľných odevov a textílií.

Príslušenstvo

Naparovacia skriňa Tefal Care For You YT3040E1 disponuje vstavanými žehliacimi svorkami, ktoré slúžia na pripevnenie bielizne, ideálne pre nohavice či vankúše a plyšové hračky. Súčasťou balenia sú aj 2 vešiaky a 12 žehliacich svoriek so závažím. Pomocou závaží zaťažíte bielizeň a dosiahnete tak najlepšie možné výsledky žehlenia.

Tichý chod

Naparovacia skriňa Tefal Care For You YT3040E1 má veľké množstvo predností. Medzi jednu z jeho najhlavnejších ale patrí bezpochyby jeho veľmi tichý chod. Úroveň decibelov, ktorú dosahuje naparovacia skriňa je nižšia ako bežná konverzácia.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Tefal
Kontinuálna para 65 g/min
Objem nádržky na vodu 2000 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Tefal YT3040E1 Care For You

93.3% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

11. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze PriemernáMarián

18. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze DobráŽaneta

28. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • žehlí za mňa, čo pri počte košieľ v našej rodine je úžasné
 • nedá sa poskladať do ešte menšieho, nižšieho balíka
 • prvé testovanie som robila o polnoci, takže trošku hlučnejšie to bolo do nočného ticha :-)
 • ale v pravom význame slova ma nesklamalo nič. Produkt je super

z toho, čo som zatiaľ vyskúšala využiteľnosť produktu, som s produktom mega spokojná. Príprava žehlenia síce trošku trvá, ale vôbec to nevadí, keďže nemusím žehliť ja, ale stroj.