Teka CI3 350 NF

  • Doprava zadarmo

Výška: 177.6 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 262 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 599,00 €

11,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Teka CI3 350 NF s celkovým objemom 262 litrov. Chladiaca časť má 193 litrov. Vo vnútri má držiak na fľaše, 2 boxy s Fresh zónou pre uskladnenie ovocia a zeleniny, 3 sklenené police a 4 dverové poličky. Mraznička s beznámrazovou technológiou NoFrost má objem 69 litrov, za 24 hodín zmrazí 3,5 kg potravín a v prípade výpadku je výdrž až 13 hodín. Vnútro osvetľuje úsporné LED svetlo. Nechýba funkcia rýchleho zmrazenia. Rozmery (VxŠxH): 177,6 x 54 x 54,5 cm.

Teka CI3 350 NF

Chladiaca časť disponuje vnútorným objemom 193 litrov. V jej vnútornú časť 3 sklenené poličky v plnej šírke, 2 zásuvky z priehľadného plastu, ktoré zabezpečia, že vaše ovocie a zelenina ostanú čerstvé. Poličky pre uskladnenie drobných potravín nechýbajú ani vo dvierkach chladničky. 

Rýchle zmrazenie potravín

Mraziaca časť má čistý úžitkový objem 69 litrov. V jej vnútornej časti sa nachádzajú 3 praktické zásuvky pre mrazenie potravín. Sú vyrobené z priehľadného materiálu. Za 24 hodín zmrazí 3,5 kg potravín. V prípade výpadku elektrickej energie udrží potraviny v chlade 13 hodín. Využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia.

Technológia No Frost

Vstavanú kombinovanú chladničku s funkciou No Frost nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému a úspornému LED stropnému osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.6 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 262 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka CI3 350 NF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené