Teka HLB 840 čierna

Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55,9 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Teka HLB 840 v čiernej farbe s rámom z nerezovej ocele s úpravou proti zanechávaniu otlačkov prstov má vnútorný objem 70 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií pečenia, ktoré je možé si navoliť pomocou dvoch otočných voličov a dotykového ovládacieho panela s LED displejom. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s 1 teleskopickým výsuvom a tiež sklopným grilom. Rúra Teka HLB 840 je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Sklopný gril umožňuje ľahšie čistenie vnútornej časti. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. V balení je hlboký plech a grilovací rošt, prívodný kábel bez zásuvky.

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vstavaná rúra na pečenie Teka HLB 840 je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií a programovanie doby pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným LED displejom s dotykovým ovládáním umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami s dvojitým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra ponúka 9 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov a dotykového panela veľmi jednoducho. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

  • Funkcie rúry: konvenčné pečenie, gril, maxi gril, dolné výhrevné teleso, maxi gril s ventilátorom, konvenčné pečenie s ventilátorom, turbo, Eco, rozmrazovanie, hydroclean, rýchly predohrev.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean® PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3215 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka HLB 840 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami