Teka HLB 880 BK

  • Doprava zadarmo

Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Výška: 595 cm, Šírka: 595 cm, Hĺbka: 559 cm. Viac info


Cena 698,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčná vstavaná rúra Teka HLB 880 BK v čiernej farbe je zaradená do energetickej triedy A+. Objem rúry je 70 litrov a ponúka 12 funkcií na pečenie, vrátane 20 naprogramovaných receptov v osobnom asistentovi. Vybavená 4" TFT dotykovým displejom s podsvietením.Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené trojitým sklom so systémom SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 30°C – 270°C. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s 2 teleskopickými výsuvmi a tiež sklopným maxi grilom.

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vstavaná multifunkčná rúra na pečenie Teka HLB 880 BK je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií a programovanie doby pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným 4" TFT farebným dotykovým displejom s podsvietením.  Umožní vám nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami s trojitým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Pečenie s osobným asistentom pečenia

Personal Cooking Assistant (PCA) ponúka až 20 predvolených receptov, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pri príprave pokrmov. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo, a pomocou otočných voličov si nastavíte druh pokrmu, ktorý chcete piecť a zobrazia sa  dostupné recepty pre daný druh jedla.

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean® PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii 2 teleskopické výsuvy. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3215 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka HLB 880 BK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami