Teka iOven


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3198 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 18,


Cena 829,00 €

16,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Teka iOven v čiernom farebnom prevedení má vnútorný objem 70 litrov. Rúra ponúka multifunkčný program SurroundTemp a 18 funkcií pečenia, ktoré je možné si navoliť pomocou dotykového ovládacieho panela s 5“ TFT displejom. Ponúka tiež automatické expresné predohriatie a asistenta pečenia (50 receptov). K dispozícii sú aj funkcie kvasenie, pizza, rozmrazovanie či funkcia ECO. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 30°C – 270°C. Vybavená je chrómovými držiakmi plechov s teleskopickými výsuvmi a súčasťou je aj SteamBox a mäsová sonda. Rúra Teka iOven je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené tromi sklami a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok.

 

 

 

Štýlová rúra s čistým vzhľadom

Vstavaná multifunkčná rúra na pečenie Teka iOven je vynikajúcou rúrou, ktorá vám pomôže pripraviť vždy dokonalé jedlá. Svojim vzhľadom s dotykovým ovládaním a madlom dokonale zapadne do moderného interiéru. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Rúra ponúka multifunkčný systém SurroundTemp, až 18 funkcií, programovanie doby pečenia a PCA (Personal Cooking Assistant) asistenta pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom 5“ TFT displeja s dotykovým ovládáním, ktoré umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami s trojitým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra so SurroundTemp zabezpečí tie najlepšie výsledky pečenia. Všetko bude dokonale prepečené a zároveň chrumkavé podľa vašich predstáv. Multifunkčná funkcia SurroundTemp zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri rúry. Rúra ponúka 18 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou dotykového panela veľmi jednoducho. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 30 °C – 270 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie. Pre dokonalé pripravené pokrmy ponúka rúra k dispozícii mäsovú sondu (MeatProbe), ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty varenia zvnútra každého kúska jedla. MeatProbe je ideálny na pečenie rôzných druhov mäsa. Súčasťou tejto rúry je aj podnos SteamBox, ktorý vám pomôže pripraviť chutné a zdravé jedlá, ktoré si udržia všetky živiny a vitamíny bez zbytočného oleja.

Príprava s osobným asistentom pečenia

Personal Cooking Assistant (PCA) ponúka prednastavené automatické recepty, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pri príprave pokrmov. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo a nastavíte druh pokrmu, ktorý chcete piecť a zobrazia sa  dostupné recepty pre daný druh jedla. Následne je potrebné zvoliť hmotnosť pripravovaného pokrmu a rúra automaticky navrhne vhodnú teplotu. Niektoré recepty dokonca umožňujú zvoliť stupeň ukončenia: vysoký - opečené, stredný - stredne opečené a nízky - zľahka opečené. Hneď ako bude jedlo dopečené upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopické výsuvy. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3198 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 18

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka iOven

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené