Teka IZC 64630 LB BR


Šírka: 60 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW,


Cena 489,00 €

9,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Teka IZC 64630 LB BR v hnedej farbe so šírkou 60 cm ponúka 4 varné zóny rôzneho výkonu a priemeru. Má špeciálne funkiu, ktorá pri varné využíva teplotné senzory. Je vybavená indikátorom zvyškového tepla a detskou poistkou, ktorá chráni pred nežiadúcou manipuláciou. Z funkcií ponúka Power Plus, Stop&Go, KeepWarm. Dotykové ovládanie MultiSlider je umiestnené v prednej časti a je veľmi intuitívne. Varná doska je vybavená aj funkciou časovača s automatickým vypnutím.

Varné zóny

Počas varenia sa už nemusíte nijako obmedzovať. Varná doska Teka IZC 64630 LB BR so šírkou 60 cm je rozdelená na 4 varné zóny. Vďaka tomu získate dostatočne veľký priestor na umiestnenie hrncov rôznych tvarov aj veľkostí. Nechýbajú ani moderné funkcie, ktoré dodajú vášmu vareniu na komforte. Ovládanie indukčnej dosky je posuvným MultiSliderom umiestnený v prednej časti. Funkcie: grilovanie, Keep warm (udrží jedlo dlhšie teplé), Melting (pomalé roztápanie), Boiling (rýchle zovretie 1 litra vody za 3 minúty), Simmering (pomalé varnie vhodné na varenie gulášu).

  • 1x Ø 215 mm

  • 2x Ø 185 mm

  • 1x Ø 150 mm 

Indukcia

Indukčné varné dosky sú oveľa bezpečnejšie a navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Pri nižšej teplote nehrozia časté popáleniny na prstoch či zápästí. Ak máte malé deti, určite to oceníte. 

Bezpečnosť

Indukčná doska vyniká svojou bezpečnosťou. Pokiaľ je prázdna, varné zóny sa nezahrievajú, a to ani v prípade, že je práve zapnutá. Po dovarení sa rýchlo ochladí. Je vybavená ukazovateľom zvyškového tepla a detskou poistkou, ktorá zamedzuje nechcenému ovládaniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka IZC 64630 LB BR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené