Teka TGF 390 NF


Celkový čistý objem: 271 L, Mraziaci výkon: 16 kg/24h, Počet zásuviek: 6, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 599,00 €

11,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička Teka TGF 390 NF v nerezovom prevedení s objemom 271 litrov. Mraziaca kapacita je 16 kg potravín za jeden deň. V prípade výpadku udrží potraviny zmrazené až 15 hodín. Vo vnútri mrazničky sa nachádza 6 priestranných zásuviek. Navyše má aj výrobnik ľadu Twist. Vybavená technológiou NoFrost pre automatické odmrazovanie. Teplotu si nastavíte na displeji umiestnenom vo vnútri. Klimatická trieda: SN-T. Pri prevádzke je hlučnosť 41 dB.

Teka TGF 390 NF

Vstavaná skriňová mraznička Teka TGF 390 NF je vhodným riešením pre uchovávanie potravín aj vo vašej domácnosti. Ponúka vám až 271 litrov odkladacieho priestoru. Za jeden deň dokáže zmraziť až 16 kg potravín. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je 15 hodín. Mraziaca časť je vybavená 6 zásuvkami v plnej šírke, 2 bočnými policami. Okrem toho má aj výrobník ľadu Twist.

Žiadna námraza

Technológia No Frost zabraňuje tvorbe ľadu v mrazničke. Nikdy nedochádza k obmedzovaniu výkonu a vaše potraviny sú uchované lepšie ako kedykoľvek predtým. NoFrost znamená žiadne rozmrazovanie. Zachováva mrazničku bez ľadu, takže si môžete byť vždy istí maximálnym výkonom.

Čerstvé potraviny

Skriňová mraznička je vybavená špeciálnou zásuvkou Box Zero, ktorá je ideálna na uskladnenie mäsa a mäsových výrobkov. Zásuvka VitalCare Box s reguláciou vlhkosti je zase vhodná pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Vďaka regulovaniu vlhkosti sa zachovajú v ovocí aj zelenine všetky dôležité vitamíny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 271 L
Mraziaci výkon 16 kg/24h
Počet zásuviek 6
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka TGF 390 NF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené