Tesla TSL-TVR-TV01ZG termostatická hlavica


Detekcia: teploty, Technológia: ZigBee, Typ SMART produktu: radiátorová hlavica, Oblasť využitia: vykurovanie,


Cena 31,99 €

0,64 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná termostatická hlavica Tesla TSL-TVR-TV01ZG, ktorá s detekciou otvoreného okna alebo prázdninovým režimom dokáže znížiť spotrebu energií na kúrení bez toho, aby obmedzovala vaše pohodlie. Funguje samostatne alebo ju môžete ovládať prostredníctvom aplikácie Tesla Smart pre iOS a Android. Pri ovládaní na diaľku vyžaduje riadiacu jednotku Tesla TSL-GW-GT01ZG, prístupovú bránu, ktorá sa predáva samostatne.

Ušetrí až 30 % nákladov na kúrenie

Inteligentná termostatická hlavica podľa náhleho poklesu teploty spozná, že ste otvorili okno a reguluje podľa toho vykurovanie. Vďaka tomu spotrebujete iba toľko energie, koľko je potrebné. Vo výsledku tak ušetríte na nákladoch, ale nijako vás to neobmedzuje na pohodlí.

Voľba režimu je na vás

Či ste na už na dovolenke, alebo mimo domova. Inteligentná termostatická hlavica je pre tieto situácie vybavená niekoľkými režimami, ktoré regulujú kúrenie podľa situácie. Eco alebo prázdninový režim zaistí úsporu energie.

Jednoduché ovládanie

LCD displej s LED podsvietením a veľké tlačidlá zaistia, že ovládanie termostatickej hlavice zvládne každý. Pokiaľ ale nie ste práve v blízkosti, nastavíte teplotu odkiaľkoľvek cez telefón. Pri ovládaní na diaľku vyžaduje riadiacu jednotku Tesla TSL-GW-GT01ZG. Napájanie prostredníctvom dvoch batérií typu AA, ktoré vydržia až 18 mesiacov.

Pohodlie na prvom mieste

Pokiaľ chcete vyťažiť z inteligentného pomocníka maximum, stačí mu sprístupniť údaje o polohe vášho telefónu. Hlavica automaticky zapne kúrenie, keď sa budete približovať domov a naopak dokáže stlmiť kúrenie, keď budete odchádzať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia teploty
Technológia ZigBee
Typ SMART produktu radiátorová hlavica
Oblasť využitia vykurovanie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tesla TSL-TVR-TV01ZG termostatická hlavica

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené