The Crew 2 - PC hra

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 59,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Hra The Crew 2 pre PC je určená pre každého fanúšika motoršportu. Ponúkne rozsiahly otvorený svet v ohromujúcom grafickom prevedení, v ktorom budete môcť závodiť prakticky vo všetkom čo má motor. Preskúmajte zákutia Ameriky v aute, v lietadle, na motorke či na lodi, staňte sa profesionálnym pretekárom a zdolajte všetkých súperov. Hra prichádza s anglickou lokalizáciou.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 50 %
Popis produktu

Závoďte od Miami až po LA

Preskúmajte všetky zákutia otvoreného sveta, ktorý hra ponúka. Objavte skryté krásy Ameriky, veľké mestá, cesty, rieky. Na ceste za víťazstvom navštívite mestá San Francisco, Los Angeles, Detroit, New York aj Miami, z ktorých každé ponúkne jedinečnú závodnú skúsenosť.

Vyberte si spôsob jazdy

Naprieč celou krajinou, od západného až po východné pobrežie Ameriky, na vás čakajú závodiská motoršportu pre 4 disciplíny. Freestyle závodenie vám umožní naplno rozvinúť vaše šoférske schopnosti, Street Racing vás naučí orientovať sa v asfaltovej džungli veľkomiest, Pro Racing vás pripraví na vysokorýchlostné závody a v Off-Road disciplíne zažijete vzrušenie mimocestných pretekov. Pokorte každý úsek a staňte sa profesionálmi.

Zajazdte si na rozličných vozidlách 

Hra The Crew 2 disponuje bohatým výberom rozličných vozidiel. Ovládnite otvorený svet v kabíne auta alebo na motorke, ale tiež v kokpite lietadla či lode. K dispozícii budete mať ikonické vozidlá ako sú Porshe 911 GT3 RS 2016, Mazda RX7 2002, Audi TT RS COUPÉ 2017, ktoré vás ohromia verným grafickým a zvukovým spracovaním. Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu na motorke Harley Davidson IRON 883 2017, či zažite adrenalínový let lietadlom Zivko EDGE 540 V3 1993. O originálnu hernú skúsenosť sa postarajú taktiež lode, ako napríklad motorový čln Jaguar Vector V40R 2018. Výber je na vás. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodné
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: USPC06187

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore