The Crew 2 - PC hra


  Médium: DVD, Platforma: PC, Typ hry: Závodné, Lokalizácia: anglická Viac info


  Cena 29,99 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Hra The Crew 2 pre PC je určená pre každého fanúšika motoršportu. Ponúkne rozsiahly otvorený svet v ohromujúcom grafickom prevedení, v ktorom budete môcť závodiť prakticky vo všetkom čo má motor. Preskúmajte zákutia Ameriky v aute, v lietadle, na motorke či na lodi, staňte sa profesionálnym pretekárom a zdolajte všetkých súperov. Hra prichádza s anglickou lokalizáciou.

  Závoďte od Miami až po LA

  Preskúmajte všetky zákutia otvoreného sveta, ktorý hra ponúka. Objavte skryté krásy Ameriky, veľké mestá, cesty, rieky. Na ceste za víťazstvom navštívite mestá San Francisco, Los Angeles, Detroit, New York aj Miami, z ktorých každé ponúkne jedinečnú závodnú skúsenosť.

  Vyberte si spôsob jazdy

  Naprieč celou krajinou, od západného až po východné pobrežie Ameriky, na vás čakajú závodiská motoršportu pre 4 disciplíny. Freestyle závodenie vám umožní naplno rozvinúť vaše šoférske schopnosti, Street Racing vás naučí orientovať sa v asfaltovej džungli veľkomiest, Pro Racing vás pripraví na vysokorýchlostné závody a v Off-Road disciplíne zažijete vzrušenie mimocestných pretekov. Pokorte každý úsek a staňte sa profesionálmi.

  Zajazdte si na rozličných vozidlách 

  Hra The Crew 2 disponuje bohatým výberom rozličných vozidiel. Ovládnite otvorený svet v kabíne auta alebo na motorke, ale tiež v kokpite lietadla či lode. K dispozícii budete mať ikonické vozidlá ako sú Porshe 911 GT3 RS 2016, Mazda RX7 2002, Audi TT RS COUPÉ 2017, ktoré vás ohromia verným grafickým a zvukovým spracovaním. Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu na motorke Harley Davidson IRON 883 2017, či zažite adrenalínový let lietadlom Zivko EDGE 540 V3 1993. O originálnu hernú skúsenosť sa postarajú taktiež lode, ako napríklad motorový čln Jaguar Vector V40R 2018. Výber je na vás. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Médium DVD
  Platforma PC
  Typ hry Závodné
  Lokalizácia anglická

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií The Crew 2 - PC hra

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené