The Last of Us Part II PS4 hra

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Akčná hra The Last of Us Part II určená pre hernú konzolu PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku. Dej sa odohráva päť rokov po nebezpečnej ceste naprieč Amerikou postihnutou pandémiou. Ellie a Joel žijú v mestečku Jackson v štáte Wyoming. Pokojný život preruší násilná udalosť, ktorá prinúti Ellie vydať sa na cestu, aby dosiahla spravodlivosť. Jej cesta bude bojom o život. Pozriete sa do hôr a lesov okolo mestečka Jackson aj do zarastených ruín Seattlu. Prostredníctvom zbraní, predmetov a inovácií prispôsobíte Elliine herné schopnosti podľa seba. Hra obsahuje české titulky.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 33 %
Popis produktu

 

Zložitý emocionálny príbeh

Zažite stupňujúce sa morálne konflikty spôsobené Elliinou vytrvalou snahou o pomstu. Neustále násilie, ktoré po sebe zanecháva, bude spochybňovať vaše názory na to, čo je správne, nesprávne, dobré alebo zlé aj to, kto je hrdina a kto zloduch. 

Krásny a zároveň nebezpečný svet

Vydajte sa spolu s Ellie na cestu. Pozrite sa do hôr a lesov okolo mestečka Jackson aj do zarastajúcich ruín veľkého Seattlu. Pri vašom putovaní stretnete nové skupiny tých, ktorí prežili a objavíte neznáme aj nebezpečné oblasti.

Zúfalý boj o prežitie

Nové a vylepšené herné systémy menia cestu cez nepriateľský svet v boj o prežitie. K dispozícii budete mať množstvo zbraní, predmetov a inovácií, ktorými si prispôsobíte Elliine herné schopnosti podľa seba.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ostatné

Kód produktu: PS719331001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore