The Persistence - PS4 VR hra

Cena:
19,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

*** DÁTUM VYDANIA: 24.7.2018 *** VR hra The Persistence vás vtiahne do virtuálneho sci-fi sveta, kde hlavnou úlohou je prežiť. Ocitáte sa v roku 2521 na vesmírnej vedecko-výskumnej lodi Persistence, ktorá bola kontaminovaná po neúspešnom experimente. Kontaminácia zapríčinila zmutovanie posádky, ktorá sa teraz voľne prechádza po palube lodi a zabíja každého ľudského preživšieho. Si schopný zostať nažive dostatočne dlho na to aby si zachránil Persistence? Hra ponúka strieľanie z pohľadu prvej osoby (FPS) a hororový zážitok. Hra je len exkluzívne pre PlayStation 4 a PlayStation VR.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
Popis produktu

Misia

Loď Persistence je na 7 ročnej misii s cieľom dozvedieť sa viac o explodujúcej hviezde vzdialenej od Zeme asi 17 000 svetelných rokov. Nezvyčajná energia z umierajúcej hviezdy indikovala vznik prvej stabilnej červej diery. Potenciál tejto energie vedcov veľmi zaujal a chceli s touto energiou pracovať. Pri jednom experimente nastala nehoda a skoro celá posádka zmutovala. Následne je loď vtiahnutá do gravitácie explodujúcej hviezdy. Členovia posádky v kryogénnom spánku sú po jednom budení loďným počítačom IRIS, aby zachránili loď Persistence.

Stále iná

Prostredie lode Persistence sa generuje procedurálne. Stále keď zomriete a nový charakter je prebudený, rozloženie lode sa zmení. Každý život sa prostredie trošku zmení, stretnete iných nepriateľov, nájdete iné predmety a vylepšenia. 

Spolupracujte s priateľmi

Aj vaši kamaráti vám môžu pomôcť pri hraní tejto hry a to tak, že sa pripoja svojím mobilom alebo tabletom do systému lode. Po obdržaní prístupu, váš priateľ môže kontrolovať dvere, zmraziť nepriateľov alebo len odpútať ich pozornosť, zneškodniť pasce a pomôcť nájsť špeciálne nástroje pre VR používateľa.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ano
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719712312

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore