The Sims 4 + Star Wars: Výprava na Batuu - Xbox One/Series hra

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Xbox One/Xbox Series hra zo sveta Simíkov prichádza s ďalším rozšírením. Tentokrát je základná verzia hry obohatená o doplnok Star Wars: Výprava na Batuu. V tomto simulátore pre deti i dospelých budete vytvárať príbeh, ktorý sa odohráva počas prieskumu na planéte plnej atrakcií Galaxy's Edge v Disneylande. Len vy svojimi činmi so Simíkom rozhodnete, či sa pridá k Odboju, alebo na stranu Prvého Rádu. Čaká na vás množstvo zábavy a úloh. Zlepšujte reputáciu svojho Simíka, hľadajte nových priateľov, získajte svetelný meč alebo droida. V hre sa môžete stretnúť so známymi postavami zo Star Wars ako je Rey a Kylo Ren. Hra obsahuje české titulky.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %
Popis produktu

 

Výprava za dobrodružstvom

Vášho Simíka čaká jeden veľký príbeh, o ktorom rozhodujete iba vy. V známej hre pre deti i dospelých sa tentokrát ocitnete vo svete Star Wars. Hra The Sims 4 obsahuje základnú verziu hry + doplnok Star Wars: Výprava na Batuu. Odľahlá planéta plná atrakcií Galaxy's Edge v Disneylande bude miestom, kde sa bude váš prieskum a dobrodružstvo odohrávať. Odboj alebo Prvý Rád. Je len na vás, na akú stranu sa vás Simík pridá.

Spoznávajte a získavajte

Miestni obyvatelia vám pomôžu zistiť, prečo je planéta Batuu taká výnimočná. V hre nechýbajú ani známe vizuálne a zvukové efekty Star Wars. Za rôzne udalosti či úlohy budete odmenení novým oblečením, predmetmi, ale aj možnosťou lietať v hviezdnych stíhačkách. Ako už je vo svete Simíkov známe, dôležitý je tiež spoločenský život. Možno práve počas vašej výpravy si nájdete spriaznenú dušu.

Vlastný svetelný meč alebo droid

Z vašich ciest si môžete domov priniesť rôzne predmety alebo recepty. Pomocou nich uvaríte svojim známym nezvyčajné, ale chutné jedlo pri priateľských posedeniach. Na planéte Batuu taktiež hľadajte kyber kryštály. Tie vám pomôžu vytvoriť vlastný svetelný meč a môžete tak usporiadať tréningy či priateľské súboje. Pokiaľ chcete mať počas výpravy užitočného spoločníka, zájdite do depa, kde si kúpite droida.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: Xbox One, Xbox Series X
Typ hry: Simulátory
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: Xbox One, Xbox Series X
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 80 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: EAX372904

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore