The Sims 4 + The Sims 4: Psi a Kočky - Xbox One hra

Cena:
54,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Pripravte sa na príval roztomilých domácich miláčikov v hre The Sims 4 Psi a Mačky určenú pre Xbox One. Do úspešného simulátora každodenného života mieri hŕba neposedných mačiek a psov, aby našim známym Simíkov navždy zmenila život. Môžete si vybrať z rôznych plemien a prostredníctvom nástroja „Create A Pet“ prispôsobiť ich charakteristiky, vzhľad, správanie a dokonca aj ich oblečenie. Vďaka inovatívnym technológiam, použitým pri vývoji hry nadväzujú zvieratá s ľudmi vzťahy podľa každodenných interakcií, čo prinesie množstvo zábavy. Čaká na vás krásne pobrežné mesto, ktoré vám poskytne možnosť otvorenie vlastnej veterinárnej kliniky. Balenie obsahuje základnú hru Sims 4 s rozšírením The Sims 4 Psi a Mačky.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vytvorte si dokonalého domáceho miláčika

Rozšírenie úspešnej hernej senzácie The Sims 4 s podtitulom Psi a Mačky obohatí vašu hru o nový rozmer. Pripravte sa na obrovskú dávku roztomilosti, ktorá sa na vás privalí prostredníctvom štvornohých miláčikov a ich neposedných pováh. Vďaka nástroju „Create A Pet“ dostanete možnosť vytvoriť dokonalé zvieratko presne podľa vašich predstáv, prispôsobovať jeho vzhľad i charakter, a teraz už i jeho módne outfity a príslušenstvo.

Nadväzujte vzťahy

Nechajte sa prekvapiť, akým nečakaným spôsobom zmenia každodenný život našich obľúbených Simíkov. Každý miláčik sa prispôsobí prostrediu, prostredníctvom interakcií s majiteľom si s ním vytvorí vzťah, čo bude mať za následok množstvo zábavných situácií. Starajte sa o neho dobre a on sa vám odmení bezhraničnou láskou a oddanosťou.

Staňte sa veterinárom a otvorte si kliniku

Preskúmajte zákutia pobrežného mesta Brindleton Bay, ktoré poskytuje množstvo možností a miest, kde si vaše zvieratko bude môcť užívať vonkajšie aktivity. Navštívte park s prekážkovou dráhou, kde stretnete ďalších milujúcich majiteľov týchto roztomilých stvorení, alebo sa len tak prejdite popri majáku. Môžete sa stať zverolekárom, otvoriť si veterinárnu kliniku a v nej liečiť a poskytovať plnú starostlivosť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Simulátory
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 12+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 79 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX372903

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore