Thomson 50UG6400 televízor


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 126 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 299,00 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 329,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

12×

91.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

12 + nakupů

Zobraziť 12 recenzií

Popis produktu

Elegantný Android Smart LED televízor Thomson 50UG6400 v čiernej farbe s jednoduchým tenkým dizajnom a 50“ (126 cm) obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vtiahne do sveta so skvelým obrazom a výraznými farbami. HDR v kombinácii s technológiou Micro Dimming zabezpečí detailné zábery s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov. Zariadenie ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant, je kompatibilné s funkciou hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast a s určitosťou poteší podpora Obchodu Google Play s množstvom aplikáci, hier a obsahu na sledovanie, vrátane služieb YouTube či Netflix. Pýši sa bohatou výbavou rozhrania – 3x HDMI, 2x USB, Bluetooth, Wi-Fi – a nechýba ani slúchadlový výstup či výnimočné PPI 1500.

Thomson UG6400: 4K ULTRA HD pre celú rodinu so všetkými výhodami Android TV

Prichádza s naozaj širokými možnosťami, ale napriek tomu vo veľmi tenkom tele a rámčeku. Obrazovka s podporou funkcie Micro Dimming pre presnejšie riadenie jasu a kontrastu a 10-bitovou hĺbkou farieb sa postará o zobrazenie tých najjemnejších detailov v rámci štandardu 4K HDR. Rozlíšenie je 4x väčšie ako u Full HD štandardu a vám tak neunikne jediný detail. Vychutnajte si 4K HDR obsah naplno napríklad z Netflix alebo YouTube. Android TV vám so svojím Obchodom Play ponúkne neuveriteľné množstvo obsahu, aplikácií a hier, že o zábavu pre každého bude určite postarané.

4K HDR: Kvalita vďaka vyššiemu rozlíšeniu, zdokonalenému kontrastu a širšej palete farieb pre jemné detaily

4K Ultra HD obsah nie je len o vyššom rozlíšení 3840x2160 obrazových bodov, ale pokrok v kvalite u neho pociťujeme hlavne vďaka HDR alebo High Dynamic Range. Tento vysoký dynamický rozsah nám umožňuje uvidieť vyšší kontrast a väčšie množstvo farieb a farebných odtieňov, vďaka ktorým sa nám odkryje viac detailov ako v tmavších, tak aj vo svetlejších scénach.

HDR: Objavte obraz plný farieb a detailov s vynikajúcim kontrastom

HDR čiže High Dynamic Range - vysoký dynamický rozsah vám zaistí dokonalé riadenie kontrastu, farieb a detailov. Detailne prekresľuje tmavé miesta a zároveň zachováva detaily aj vo veľmi svetlých scénach. Pracuje aj so širokou paletou farieb a celkovo dodáva obrazu neuveriteľnú hĺbku. Jedná sa o najnovší štandard v rámci Ultra HD kvality.

Micro Dimming dosahuje lepšieho kontrastu a pracuje detailne s jasom

Obraz je vďaka funkcii Micro Dimming analyzovaný a rozdelený do nezávislých zón, ktorých je okolo stovky. V každej zóne sa zvlášť riadi jas nezávisle, aby obraz pôsobil väčšou hĺbkou a kontrastnejšie. Tmavé miesta scén zostávajú tmavé, kdežto svetlejšie miesta sú zobrazené s lepším jasom vďaka precíznemu nasmerovaniu jasu.

PPI 1500

Picture Performance Index (PPI) umožňuje hodnotenie obrazovej kvality s ohľadom na určité prvky akými sú rozlíšenie, kontrast, farebný gamut, podanie pohybu a typ obrazovky. V konkrétnom prípade u Thomson UG6400 je hodnota na úrovni 1500, čo znamená, že využíva 4K rozlíšenie s HDR, jedná sa o panel pracujúci s hĺbkou farieb 10-bit a funkciou Micro Dimming.

Android TV: Skutočne chytrá TV s pestrou ponukou možností

Vďaka Obchodu Play od Google ponúka Android TV ohromné množstvo aplikácií, hier a obsahu na sledovanie. Populárne Netflix a YouTube nájdete v základe a môžete si ich vychutnať v 4K HDR kvalite. Ďalšie aplikácie môžete z Obchodu Play sťahovať. Pri hrách môžete využiť možnosť pripojenia gamepadu. Android TV ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant* Taktiež má možnosť hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast prostredníctvom smartfónu zostrojenou pre Android alebo iOS, prípadne je možné dokúpiť šikovný Bluetooth diaľkový ovládač s mikrofónom. Pomocou hlasu môžete vyhľadávať informácie a obsah, a ovládať televíziu. Napríklad deti tak ľahko vyhľadajú ich obľúbené rozprávky - stačí vysloviť napríklad "Mach a Šebestová YouTube". Veľkou výhodou je podpora slovenčiny / češtiny pre hlasové vyhľadávanie. V Obchode Play nájdete aj pokročilé multimediálne prehrávače ako VLC a KODI. (*Asistent Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii.)


 

YOUTUBE: Populárny poskytovateľ obsahu aj vo 4K HDR

YouTube je vysoko populárna služba pre sledovanie videí, kde si naozaj každý príde na svoje. Na YouTube môžete svoje obľúbené videá vyhľadávať aj pomocou vášho hlasu, čo je veľmi jednoduché a komfortné. Obľúbia si to aj deti. Stačí vysloviť napríklad "Janko a Marienka YouTube" a sledovať svoju obľúbenú rozprávku. Vďaka aplikácii T-Cast zase môžete premietnuť YouTube z mobilného zariadenia do TV a zdieľať aj iný obsah a TV zároveň ovládať. YouTube vám teraz ponúka aj 4K Ultra HD kvalitu s HDR a vy si tak môžete užiť vašu novú TV na maximum.

NETFLIX: Populárny poskytovateľ obsahu aj vo 4K HDR

Na Netflixe* nájdete ohromné množstvo filmov, seriálov a dokumentov všetkých žánrov. Tie pochádzajú často priamo z produkcie Netflix, nájdete tam však aj lokálne a iné tituly. U mnohých sú k dispozícii titulky aj dabing, a tak si príde na svoje aj lokálny divák. Mnoho materiálu je tu aj vo 4K HDR kvalite, vďaka ktorej naozaj uvidíte vašu novú televíziu rozkvitnúť v plnej kráse. Verte, je naozaj na čo pozerať. (*Záleží na dostupnosti služby a variante predplatného)

Dolby Audio je stávka na istotu na poli zvuku

Zvuk je u tohto modelu podľa štandardov Dolby Audio, ktorý vám umožní pocítiť dynamiku, čistotu a priestorovosť zvuku z filmov, seriálov, hier a videí. Spoločnosť Dolby je všeobecne považovaná za uznávaných expertov vo filmovom priemysle a vy tak získate garanciu, že zvuk bude vysoko kvalitný.

Tenkosť ako symbol nadčasovosti

Tenký rám obrazovky pôsobí skutočne nadčasovo. Dizajn je jednoduchý i elegantný a krásne kombinuje tenkosť a užitočnosť v praxi. Jednoducho sa hodí do každého interiéru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

12 recenzií Thomson 50UG6400 televízor

91.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Justína

10. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Na veľkosť uhlopriečky dobrá cena

Tibor

2. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • super
  • nič

Marek

7. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPavol

4. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Výborná


  • obraz, dizaj, smart
  • zvuk