Thomson 55UE6400

Cena:
399,00 €

Pôvodná cena 599,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Doprava zdarma

Vyberte si iný variant

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Unikátny Android Smart televízor Thomson 55UE6400 v čiernej farbe s ultra tenkým dizajnom a 55“ (139 cm) obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vtiahne do sveta so skvelým obrazom a výraznými farbami. HDR v kombinácii s technológiou Micro Dimming zabezpečí detailné zábery s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov. Zariadenie je kompatibilné s funkciou hlasového vyhľadávania a disponuje inovatívnou integrovanou technológiou Google Cast, ktorá vám umožní preniesť obľúbenú zábavu zo smartfónu na obrazovku. Pýši sa bohatou výbavou rozhrania – 2x HDMI, 2x USB, Bluetooth, Wi-Fi – a nechýba ani slúchadlový výstup či výnimočné PPI 1200.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 33 %
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Unikátny Android Smart televízor TCL 55EP660 s Ultra Slim Metal Design a uhlopriečkou 55“ (139 cm), na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vtiahne so sveta so skvelým obrazom a výraznými farbami. 4K HDR v kombinácii s technológiou Micro Dimming zabezpečí detailné zábery s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov. Zariadenie kompatibilné s Hybrid Log Gamma je schopné zobraziť kvalitu HDR bez ohľadu na zdroj signálu. Špecifikom je Smart HDR, ktoré vylepšuje obsah štandardného dynamického rozsahu (SDR) na kvalitu podobnú HDR. Disponuje bohatou výbavou rozhrania – 3x HDMI, 2x USB, Bluetooth, WiFi – a nechýba ani slúchadlový výstup či výnimočné PPI 1200.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 55 "
  • Uhlopriečka: 139 cm
  • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Tenký dizajn a špičkový obraz

Tento model na prvý pohľad zaujme veľmi tenkým dizajnom s minimalistickým rámom, ktorý otvára bránu ku skvelému vizuálnemu zážitku. 10-bitová LED obrazovka s technológiou HDR a rozlíšením 4K UHD zobrazí ostré detaily, bohatý kontrast a jasné farby, vďaka čomu bude každá scéna oveľa realistickejšia.

4K Ultra HD rozlíšení

Obrazovka s rozlíšením Ultra HD 4K (3840 x 2160) ponúka v porovnaní s Full HD televízormi 4x detailnejší obraz. Zažite pohlcujúci vizuálny zážitok a objavujte presnosť detailov a ostrosť kontúr, ktoré vytvárajú úžasný dojem realizmu a hĺbky.

10-bitový panel s indexom PPI 1200

Hlavným parametrom kvality obrazu, ktorý zohľadňuje rozlíšenie, kontrast a farebnú škálu, je index výkonnosti obrazu (PPI). Tento model kombinuje pokročilé technológie spracovania obrazu vrátane 4K HDR, Micro Dimming a 10-bitového panela, vďaka čomu dosahuje vynikajúce hodnoty PPI 1200.

Micro Dimming pre bohatý kontrast

Aby sa dosiahol vynikajúci kontrastný pomer, využíva obrazovka technológiu Micro Dimming, ktorá analyzuje televízny obraz v približne sto oddelených zónach a na základe zistených dát nastaví optimálnu hodnotu jasu.

HDR

Technológia HDR umožňuje zobraziť oveľa jasnejšie biele a tmavšie čierne odtiene pre získanie bohatšej škály farieb. Výsledkom sú realistické obrázky s precíznou reprodukciou detailov v scénach s nízkym osvetlením alebo vysokým jasom. 

Jednoduché vyhľadávanie

Rad televízorov Thomson UE6400 je kompatibilné s funkciou hlasového vyhľadávania, ktorú môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača s mikrofónom (predáva sa samostatne) alebo smartfónu s nainštalovanou aplikáciou TCL. Ľahko tak vyhľadáte vaše obľúbené relácie, hudbu či ďalší obsah bez nutnosti zložitého vyhľadávania. 

Užite si zábavu s Android TV

Android TV 9.0 prináša do vášho televízora množstvo nového obsahu vrátane obľúbených aplikácií a hier. Streamujte filmy, surfujte na internete, počúvajte hudbu alebo hrajte hry na veľkej obrazovke. 

Sťahujte váš obľúbený obsah

Pomocou služby Google Play môžete sťahovať obľúbené aplikácie a užívať si multimediálnu zábavu. Netflix, YouTube, Voyo a množstvo ďalších populárnych streamovacích služieb sú k dispozícii na vašej obrazovke.

Integrovaná technológia Google Cast

Služba Google Cast vám umožní preniesť obľúbenú zábavu a aplikácie zo smartfónu či tabletu priamo na obrazovku vášho televízora. Technológia pracuje s väčšinou mobilných zariadení.

Bohatý a jasný zvuk Dolby Audio

Nechajte sa pohltiť dynamickým priestorovým zvukom vďaka zvukovej technológii Dolby Audio. Nezáleží na sledovanom obsahu, vždy bude zaručená špičková kvalita zvuku, ktorá splní vaše očakávania a povýši sledovanie filmov, TV relácií či koncertov na novú úroveň.   

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 3
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart TV: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thomson
Techn.pohyb.interpolácie: PPI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1200

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 124 cm
Výška: 78 cm
Hĺbka: 22 cm
Hmotnosť: 16,4 Kg
Výška s podstavcom: 78 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: tv, ovládač, manuál, kábel

Smart TV

iSmart TV: Áno

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C2, DVB-S2

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Ostatné

Kód produktu: 55UE6400

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore