Thomson 55UG6400

THOMSON 55UG6400

Výrobca: Thomson Thomson

Naystrovské ceny

Cena začne platiť o 00:00:00

Tento produkt má do konca týždňa naystrovskú cenu!
SledovanieTV pre 5 zariadení na 6 mesiacov zadarmo: po registrácii

Black Friday - začíname 27.11. o 9:00

Cena
429,00 €
Pôvodná cena 599,00 €

Zľava
28%

POPIS PRODUKTU

Elegantný Android Smart LED televízor Thomson 55UG6400 v čiernej farbe s jednoduchým tenkým dizajnom a 55“ (139 cm) obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vtiahne do sveta so skvelým obrazom a výraznými farbami. HDR v kombinácii s technológiou Micro Dimming zabezpečí detailné zábery s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov. Zariadenie ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant, je kompatibilné s funkciou hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast a s určitosťou poteší podpora Obchodu Google Play s množstvom aplikáci, hier a obsahu na sledovanie, vrátane služieb YouTube či Netflix. Pýši sa bohatou výbavou rozhrania – 3x HDMI, 2x USB, Bluetooth, Wi-Fi – a nechýba ani slúchadlový výstup či výnimočné PPI 1500.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo
  • Zľava 28 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Elegantný Smart LED televízor LG 55UN7100 s uhlopriečkou 55“ (139 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) a operačným systémom webOS Smart TV prináša sýty a realistický obraz so žiarivými farbami a maximálnymi detailmi. Okrem toho ponúka aj štvorjadrový procesor s podporou 4K, ktorý je vylepšený o algoritmus AI ThinQ umelej inteligencie, a služby Asistent Google, Amazon Alexa a ďalšie (AirPlay 2, HomeKit). Režim Filmmaker Mode vám umožní vychutnať si obsah podľa predstáv jeho tvorcov a režim HGiG sa postará o špičkový zážitok z hier. Funkcia Ultra Surround vytvorí pohlcujúci zvukový zážitok, ktorý bude prichádzať z viacerých virtuálnych zvukových kanálov. Široký pozorovací uhol zaručí maximálne realistické farby bez ohľadu na to, kde sedíte.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 55 "
  • Typ obrazovky: LED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Thomson UG6400: 4K ULTRA HD pre celú rodinu so všetkými výhodami Android TV

Prichádza s naozaj širokými možnosťami, ale napriek tomu vo veľmi tenkom tele a rámčeku. Obrazovka s podporou funkcie Micro Dimming pre presnejšie riadenie jasu a kontrastu a 10-bitovou hĺbkou farieb sa postará o zobrazenie tých najjemnejších detailov v rámci štandardu 4K HDR. Rozlíšenie je 4x väčšie ako u Full HD štandardu a vám tak neunikne jediný detail. Vychutnajte si 4K HDR obsah naplno napríklad z Netflix alebo YouTube. Android TV vám so svojím Obchodom Play ponúkne neuveriteľné množstvo obsahu, aplikácií a hier, že o zábavu pre každého bude určite postarané.

4K HDR: Kvalita vďaka vyššiemu rozlíšeniu, zdokonalenému kontrastu a širšej palete farieb pre jemné detaily

4K Ultra HD obsah nie je len o vyššom rozlíšení 3840x2160 obrazových bodov, ale pokrok v kvalite u neho pociťujeme hlavne vďaka HDR alebo High Dynamic Range. Tento vysoký dynamický rozsah nám umožňuje uvidieť vyšší kontrast a väčšie množstvo farieb a farebných odtieňov, vďaka ktorým sa nám odkryje viac detailov ako v tmavších, tak aj vo svetlejších scénach.

HDR: Objavte obraz plný farieb a detailov s vynikajúcim kontrastom

HDR čiže High Dynamic Range - vysoký dynamický rozsah vám zaistí dokonalé riadenie kontrastu, farieb a detailov. Detailne prekresľuje tmavé miesta a zároveň zachováva detaily aj vo veľmi svetlých scénach. Pracuje aj so širokou paletou farieb a celkovo dodáva obrazu neuveriteľnú hĺbku. Jedná sa o najnovší štandard v rámci Ultra HD kvality.

Micro Dimming dosahuje lepšieho kontrastu a pracuje detailne s jasom

Obraz je vďaka funkcii Micro Dimming analyzovaný a rozdelený do nezávislých zón, ktorých je okolo stovky. V každej zóne sa zvlášť riadi jas nezávisle, aby obraz pôsobil väčšou hĺbkou a kontrastnejšie. Tmavé miesta scén zostávajú tmavé, kdežto svetlejšie miesta sú zobrazené s lepším jasom vďaka precíznemu nasmerovaniu jasu.

PPI 1500

Picture Performance Index (PPI) umožňuje hodnotenie obrazovej kvality s ohľadom na určité prvky akými sú rozlíšenie, kontrast, farebný gamut, podanie pohybu a typ obrazovky. V konkrétnom prípade u Thomson UG6400 je hodnota na úrovni 1500, čo znamená, že využíva 4K rozlíšenie s HDR, jedná sa o panel pracujúci s hĺbkou farieb 10-bit a funkciou Micro Dimming.

Android TV: Skutočne chytrá TV s pestrou ponukou možností

Vďaka Obchodu Play od Google ponúka Android TV ohromné množstvo aplikácií, hier a obsahu na sledovanie. Populárne Netflix a YouTube nájdete v základe a môžete si ich vychutnať v 4K HDR kvalite. Ďalšie aplikácie môžete z Obchodu Play sťahovať. Pri hrách môžete využiť možnosť pripojenia gamepadu. Android TV ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant* Taktiež má možnosť hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast prostredníctvom smartfónu zostrojenou pre Android alebo iOS, prípadne je možné dokúpiť šikovný Bluetooth diaľkový ovládač s mikrofónom. Pomocou hlasu môžete vyhľadávať informácie a obsah, a ovládať televíziu. Napríklad deti tak ľahko vyhľadajú ich obľúbené rozprávky - stačí vysloviť napríklad "Mach a Šebestová YouTube". Veľkou výhodou je podpora slovenčiny / češtiny pre hlasové vyhľadávanie. V Obchode Play nájdete aj pokročilé multimediálne prehrávače ako VLC a KODI. (*Asistent Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii.)


 

YOUTUBE: Populárny poskytovateľ obsahu aj vo 4K HDR

YouTube je vysoko populárna služba pre sledovanie videí, kde si naozaj každý príde na svoje. Na YouTube môžete svoje obľúbené videá vyhľadávať aj pomocou vášho hlasu, čo je veľmi jednoduché a komfortné. Obľúbia si to aj deti. Stačí vysloviť napríklad "Janko a Marienka YouTube" a sledovať svoju obľúbenú rozprávku. Vďaka aplikácii T-Cast zase môžete premietnuť YouTube z mobilného zariadenia do TV a zdieľať aj iný obsah a TV zároveň ovládať. YouTube vám teraz ponúka aj 4K Ultra HD kvalitu s HDR a vy si tak môžete užiť vašu novú TV na maximum.

NETFLIX: Populárny poskytovateľ obsahu aj vo 4K HDR

Na Netflixe* nájdete ohromné množstvo filmov, seriálov a dokumentov všetkých žánrov. Tie pochádzajú často priamo z produkcie Netflix, nájdete tam však aj lokálne a iné tituly. U mnohých sú k dispozícii titulky aj dabing, a tak si príde na svoje aj lokálny divák. Mnoho materiálu je tu aj vo 4K HDR kvalite, vďaka ktorej naozaj uvidíte vašu novú televíziu rozkvitnúť v plnej kráse. Verte, je naozaj na čo pozerať. (*Záleží na dostupnosti služby a variante predplatného)

Dolby Audio je stávka na istotu na poli zvuku

Zvuk je u tohto modelu podľa štandardov Dolby Audio, ktorý vám umožní pocítiť dynamiku, čistotu a priestorovosť zvuku z filmov, seriálov, hier a videí. Spoločnosť Dolby je všeobecne považovaná za uznávaných expertov vo filmovom priemysle a vy tak získate garanciu, že zvuk bude vysoko kvalitný.

Tenkosť ako symbol nadčasovosti

Tenký rám obrazovky pôsobí skutočne nadčasovo. Dizajn je jednoduchý i elegantný a krásne kombinuje tenkosť a užitočnosť v praxi. Jednoducho sa hodí do každého interiéru.

Pripojené súbory

IL_SK_2073182 [*.pdf, 108.4 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thomson
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PPI

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Nie
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 124,2 cm
Výška: 73 cm
Hĺbka: 21,2 cm
Hmotnosť: 12,4 Kg
Výška s podstavcom: 78,1 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: DO vr. batérií, manuál, el. kábel

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant
Spotr. ener. v režime HDR: 93 kWh

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ostatné

Kód produktu: 55UG6400

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Akcie

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore