Thomson 55UH7500 televízor

Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

83.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Smart QLED televízor Thomson 55UH7500, 139 cm, 4K Ultra HD, 3840 × 2160, operačný systém Android TV, frekvencia obrazovky 50 Hz, typ signálu DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2, kompatibilný s hlasovým asistentom Amazon Alexa, Google Assistant, 3× HDMI 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV, rozhranie CI, kompozitný video vstup, výstup pre slúchadlá, služby YouTube, Netflix, HBO, VESA štandard 300×300, trieda energetickej účinnosti G

Thomson 55UH7500 - kombinácia špičkovej kvality QLED obrazu a skvelého zvuku 

Z televízora Thomson 55UH7500 vyžaruje prémiovosť - obrazom, zvukom i dizajnom. Ide o QLED televízor, ktorý vďaka Quantum Dot technológii poskytuje 100% objem farieb a reprodukciu širokého farebného spektra. Tomu napomáha VA panel so zadným Direct LED podsvietením, pomocou ktorého budete mať hlbokú čiernu farbu a zároveň skvelý zážitok z HDR zásluhou vysokého kontrastu a jasu. Plná podpora všetkých formátov HDR (HDR10, HLG, HDR10+ a predovšetkým Dolby Vision) vám zaistí maximálny zážitok z HDR. Výkonný obrazový procesor AiPQ 2.0 Engine a umelá inteligencia sa postarajú o upscaling zdrojov s nižším rozlíšením až na výsledné 4K a zároveň pomocou technológie Motion Clarity budete mať vo všetkých scénach krásne plynulý a ostrý obraz. Zvuk je vyladený profesionálmi spoločnosti ONKYO s podporou priestorového zvuku Dolby Atmos. To všetko a ešte oveľa viac je ukryté v elegantnom bezrámikovom kovovom dizajne. 

QLED - živý obraz plný detailov

Technológia Quantum Dot dokáže zobraziť širokú škálu farieb a odtieňov, a tým prináša fantastickú hĺbku a úroveň detailov obrazu. Zobrazuje viac ako 1 miliardu farebných odtieňov pri zachovaní 100% farebného objemu, aby zostali verné farby pri všetkých úrovniach jasu.

4K HDR PRO

Thomson 55UH7500 je 4K HDR PRO televízor, ktorý vám prinesie skvelý zážitok zo sledovania obrazu v najvyššej kvalite HDR. Dokonalé HDR vám pomôže pomocou QLED technológie vychutnať si naplno filmy, televízne relácie alebo hry v tej najvyššej kvalite so 4K HDR PRO.

S Motion Clarity máte vždy plynulý obraz

Pomocou technológie Motion Clarity získate plynulý a ostrý obraz aj u zdrojov s nízkou snímkovou frekvenciou a užijete si tak plynulejšie a ostrejšie filmy alebo hry.

Plná podpora všetkých HDR formátov

Podpora všetkých dostupných formátov HDR znamená, že si vždy vychutnáte maximálnu kvalitu obrazu bez ohľadu na to, aký zdroj HDR sledujete. HDR10 a HLG sú základné formáty, HDR10+ a Dolby Vision sú pokročilejšie technológie poskytujúce dynamický rozsah obrazu v celom priebehu sledovania. Najpokročilejším formátom je Dolby Vision, ktorý je zastúpený na platformách ako je Netflix, Apple TV, neskôr na Disney+ alebo HBO MAX, Xboxe a Ultra HD Blu-ray diskoch. HDR10+ nájdete napríklad na Amazon Prime alebo Rakuten TV.

Game Master

Dôležitá je pre hráčov ako rýchla odozva tak aj vynikajúca grafika. Vďaka rozhraniu HDMI 2.1 s funkciou ALLM (Auto Low Latency Mode) prináša TV Thomson 55UH7500 hráčom najkratšiu možnú dobu odozvy (input lag pod 15 ms - pre túto funkciu je vyžadovaná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1.) a optimalizované herné nastavenie. Televízor sa automaticky prepne do herného režimu po pripojení počítača alebo modernej hernej konzoly cez rozhranie HDMI. 

Reproduktory ONKYO s priestorovým zvukom Dolby Atmos

Zásluhou priestorového zvuku Dolby Atmos si vychutnáte skvelé filmové alebo herné zážitky. Reproduktory vyladené renomovanou audio spoločností ONKYO poskytujú krištáľovo čistý zvuk, ktorý bude obklopovať priestor okolo vás. (Dolby Atmos a symbol dvojité D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.)

Podpora Dolby Audio a DTS-HD

Televízor podporuje zvukové formáty oboch predných zvukových spoločností - Dolby Laboratories a DTS. Vychutnajte si sledovanie filmov alebo hranie hier nielen so skvelým obrazom, ale aj s úžasným zvukom. Technológia Dolby Audio poskytuje dokonalý priestorový zvuk ako v kine. DTS-HD dodáva taktiež skvelý priestorový zvuk napríklad pre streamovacie služby alebo disky Blu-ray. (DTS a DTS spoločne so symbolom sú ochranné známky spoločnosti DTS.) 

Android TV - rozmanité aplikácie, funkcie a ponuka obsahu

Android TV obsahuje integrovanú službu Google Home, Chromecast a Google Assistant. Oficiálnym zdrojom aplikácií je Obchod Play. Získate tu mnoho globálnych a aj lokálnych aplikácií pre streamovanie obsahu, hier a multimediálnych nástrojov. Vychutnajte si YouTube, Netflix, Amazon Prime a mnoho ďalších. (Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach, sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Hands-Free Voice Control a Google Assistant

Hands-Free Voice Control vám umožňuje hovoriť priamo na televíziu. V kombinácii so službou Google Assistant vám predostrie ľahký a rýchly prístup k obľúbenému obsahu. Google Assistant je integrovanou funkciou televízora Thomson so systémom Android. Pomôže vám s mnohými úlohami, vyhľadávaním obsahu a informácií vrátane ovládania inteligentnej domácnosti. Môžete používať hlasové zadávanie príkazov aj v slovenčine alebo češtine. Ak príkaz "OK Google" nefunguje v danom jazyku, možno pomocou tlačidla Google Assistant na dodanom šikovnom ovládači aktivovať načúvanie a následne vyhľadať hlasom obsah v slovenčine alebo češtine. (Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné.) 

Google Duo - zostaňte v kontakte so svojimi blízkymi 

Android TV teraz ponúka možnosť Google Duo. Pomocou tejto komunikačnej aplikácie môžete využívať hlasové hovory alebo videohovory. Pre hlasové hovory stačí vstavaný mikrofón televízora a pre videohovory stačí pripojiť USB kameru s podporou UVC. K používaniu vám stačí iba účet Google s vašimi kontaktmi a pripojenie k internetu. Do súkromných alebo skupinových hovorov sa môže zapojiť až 32 účastníkov. Či už ide o súkromný alebo skupinový hovor, vaše konverzácie sú zabezpečené a šifrované, aby bolo vždy maximálne zachované vaše súkromie. (Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu.)

Šikovný hlasový asistent

Alexa je hlasový asistent od spoločnosti Amazon, ktorý vám pomáha s ovládaním vašej chytrej domácnosti. Môžete si prostredníctvom vášho hlasu nastavovať TV, prepínať kanály, spustiť obľúbenú hudbu, zisťovať predpoveď počasia a poradí si aj s ďalšími úlohami vo vašom online svete. (Kompatibilita so službou Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenia vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľné zvlášť) pre ovládanie vášho TV.)

55UH7500 vynikne v každom interiéri

Dizajn tohto kúsku modernej technológie vyniká použitím prvotriednych kovových prvkov, ktoré majú nielen vysokú odolnosť, ale tiež vyzerajú elegantne. Bezrámikový dizajn zase necháva obraz viac vyniknúť a pôsobí tak pohlcujúcejším dojmom. Televízor je tiež vybavený možnosťou dvoch polôh stojana - úzkou a širokou. Vďaka úzkemu riešeniu možno televízor umiestniť aj na užšie typy nábytku. Široké riešenie je zas skvelé pre umiestnenie napríklad soundbaru. Zároveň môžete pohodlne televízor zavesiť na stenu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

6 recenzií Thomson 55UH7500 televízor

83.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michal

2. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • za tie peniaze to stojí
  • zatiaľ funguje bez problémov

Jozef

24. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Za tie peniaze super
  • Zatiaľ nič

;)


Slavomír

23. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena
  • Kvalita

Super obchod, super ceny, super kvalita


Dušan

17. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Pekný obraz q led
  • Dobrý vvuk onkyo
  • Nic

Velmi Kvalitný televízor za tu cenu