Thomson TT600BT

Cena:
239,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Moderný gramofón s USB výstupom Thomson TT600BT umožňuje gramoplatne nielen prehrávať, ale ich obsah po pripojení k PC umožní digitalizovať na hudobné súbory. Je vybavený integrovaným RIAA predzosilňovačom, vstavaným Bluetooth vysielačom pre bezdrôtový prenos signálu do kompatibilných zariadení. Osadený je prenoskou Audio Technica AT 3600 a krytom proti prachu. V zadnej časti sú konektory Cinch na pripojenie ku externému zosilňovaču, USB výstup a napájací konektor pre externý sieťový adaptér.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Multifunkčný gramofón

V posledných rokoch popularita vinylových platní opätovne rastie a tento prístroj vám umožní prehrať vašu hudobnú zbierku platní. Gramofón Thomson TT600BT je ideálnym zariadením pre hudobných fanúšikov, ktorí by radi chceli digitalizovať svoje platne do svojich prenosnych prehrávačov alebo automobilu. Zabudovaný Bluetooth vysielač pre bezdrôtový prenos signálu umožní počúvanie platní jednoducho cez Bluetooth slúchadlá alebo reproduktory. Gramofón je možné pripojiť k vášmu domácemu audio systému vďaka dvojici RCA konektorov a vstavanému RIAA predzosilňovaču, ktorý je možné vyradiť z činnosti prepínačom.

Skonvertujte platne na digitálne hudobné súbory

Gramofón Thomson TT600BT má vstavaný kvalitný A/D prevodník zvuku. Stačí ho pripojiť k počítaču pomocou kábla USB a nahrať skladby z platne do hudobných súborov, ktoré môžete dodatočne upraviť a odstrániť šum. Je to jedinečný spôsob zálohovania obsahu zbierky platní, ktoré tak môžete mať so sebou v rôznych zariadeniach (MP3, MP4 prehrávač, mobilný telefón, tablet, v aute).

Moderný dizajn a funkcie

Elegantný gramofón s remienkovým pohonom ponúka vlastnosti, ktoré sú pomerne ojedinelé: nastavenie prítlaku ihly a kompenzačnej sily ramienka (anti-skating), zahnuté kovové ramienko s kvalitnými ložiskami, stroboskopický tanier s indikátorom rýchlosti, plynulú reguláciu otáčok +- 8% a osvetlenie prenosky. Výrobca použil kvalitnú magnetodynamickú prenosku Audio Technica AT 3600 s diamantovým hrotom. Ovládanie je jednoduché a pohodlné pomocou veľkých tlačidiel s prepínaním rýchlosti 33 a 45 ot./min.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Rýchlosť: 45, 33
Predzosilňovač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thomson
iSmart: Nie
Rýchlosť: 45, 33

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 45 cm
Výška: 14,5 cm
Hĺbka: 36 cm
Hmotnosť: 4,58 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Typ média: USB

Obsah balenia

Obsah balenia: RCA kábel, USB kábel, napájací adaptér

Rádio

FM rádio: Nie

Ďalšie parametre

Predzosilňovač: Áno

Ostatné

Kód produktu: 8TTT600BT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore