Thrustmaster eSwap X Pro Controller pre Xbox Series/Xbox One/PC čierny

  • Doprava zadarmo

Pre zariadenia: Xbox Series, PC, Xbox One, Pre operačný systém: Windows Viac info


Cena 169,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný ovládač Thrustmaster eSwap X Pro Controller v čiernom prevedení je navrhnutý pre maximálny komfort a výkon v hrách. Vyniká profesionálnym dizajnom, kvalitnou konštrukciou a dlhou životnosťou. Všestranný gamepad ponúka skvelý ekosystém, vďaka ktorému si ho prispôsobíte presne podľa svojho štýlu. Vybavený je NXG spínačmi, ktoré pri hraní zabezpečia rýchle a presné odozvy. Kompatibilný je s platformami Xbox Series, Xbox One a PC s operačným systémom Windows 10. Pripojenie zaistí opletený kábel s USB konektorom. Všetky nastavenia ovládača vykonáte v softvéri ThrustmapperX.

Maximálny výkon pri hraní

Herný ovládač Thrustmaster eSwap X Pro Controller zaujme už na prvý pohľad. Univerzálne čierne prevedenie s profesionálnym dizajnom vám pri hraní poskytne komfortné držanie a ovládanie. Pevná a odolná konštrukcia zvládne aj náročnejšie herné chvíle. Posuňte hranie obľúbených titulov na vyššiu úroveň vďaka spínačom NXG, ktoré prinášajú lepšiu presnosť, vyšší výkon a rýchlejšie odozvy pri stláčaní. Ovládač je oficiálne licencovaný pre platformy Xbox Series, Xbox One a počítače s operačným systémom Windows 10.

Neobmedzený ekosystém

Dizajn a rada funkcií, ktorými herný ovládač disponuje, sú výsledkom precízneho ekosystému. Budete si môcť vybrať presne taký štýl, aký vám vyhovuje. Základná verzia gamepadu je v čiernom prevedení, no zakúpením balíčka dizajnových prvkov získate pútavý vzhľad a nové textúry, ktoré zapadnú do vašich obľúbených hier.

Úpravy a herné nastavenia

Softvér ThrustmapperX vám umožní upraviť všetky základné nastavenia herného ovládača, ako je citlivosť, úroveň vibrácií, funkcie tlačítok a mnoho iných. Softvér je voľne dostupný a kompatibilný je s platformou PC, ktorá funguje na operačnom systéme Windows 10.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia Xbox Series, PC, Xbox One
Pre operačný systém Windows

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Thrustmaster eSwap X Pro Controller pre Xbox Series/Xbox One/PC čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené