Thrustmaster T300 RS (PC, PS3, PS4, PS5)

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

POPIS PRODUKTU

Špičkový volant Thrustmaster T300 RS je ideálnym spoločníkom každého správneho hráča závodných hier. Vďaka špeciálne navrhnutému pogumovanému povrchu je ideálny pre pevné držanie, vysoký komfort a skutočne realistický pocit pri jeho ovládanie. Veľmi vysoká presnosť snímania pohybu s rozlíšením 16-bit - 65536 hodnôt, je zabezpečenie technológiou bezkontaktných magnetických senzorov HEART HallEffect AccuRate. Volant je určený pre pripojenie k PC, ale aj ku konzolám PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, čo ocenia predovšetkým hráči, ktorí hrajú na rôznych platformách.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 25 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Maximálna presnosť

Herný volant Thrustmaster T300 RS ponúka priemer 28 cm a nastaviteľnou rotáciu 270 - 1080 °. Disponuje modernými bezkontaktnými magnetickými senzormi HEART, ktoré zaisťujú vysokú presnosť snímania pohybov. Toto bezkontaktné snímanie má zároveň vysokú životnosť, takže sa neopotrebuje ani pri veľmi častom používaní.

Realistický zážitok z hrania

Rýchle radenie umožňujú sekvenčné páčky pod volantom, tak ako je to v naozajstných športových autách. Ďalej je k dispozícii celkom 13 akčných tlačidiel a 8 smerových tlačidiel D-Pad. K dôkladné akceleráciu a brzdenie je pripravený plynový aj brzdový pedál, ktoré vďaka kovovému prevedení poskytujú dokonalú stabilitu aj v tých najhorších situáciách pár metrov pred cieľom. Pedále dá výškovo nastaviť v celkom šiestich možných pozíciách a brzdový pedál navyše disponuje nastaviteľným odporom pre maximálne realistický pocit z jazdy.

Variabilné využitie

Volant T300 ako prvý prichádza s rozsahom otáčania až do uhla 1080 ° s technológiou Force Feedback s úžasne rýchlou odozvou pre reálne pocity pri prejazde nerovností aj pri zrážke s ďalšími vozidlami. Volant je určený pre pripojenie k PC, ale aj ku konzolám PlayStation 3, PlayStation 4 a PlayStation 5, čo ocenia predovšetkým hráči, ktorí hrajú na rôznych platformách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PlayStation 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pre zariadenia: PlayStation 5

Ostatné

Kód produktu: 4160604

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore