Thrustmaster T150 Pro + T3PA (PC, PS3, PS4, PS4 Pro, PS5)

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Pre zariadenia: PlayStation 5, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Pre operačný systém: Windows,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sada volantu a pedálov Thrustmaster T150 Pro T3PA je určená pre platformu PC, PS3, PS4, PS4 Pro a PS5. Nastavenie výkonnosti je možné vďaka Force Feedback. Volant má priemer 28 cm a 13 tlačidiel s D-Pad. Je pokrytý protišmykovou vrstvou. Riadiaca páka je v kovovom prevedení. 3 pedále s nastaviteľným rozostupom do troch polôh a dvoch uhlov sa postarajú o zážitok z jazdy. Zariadenie sa dá upevniť na každý stôl. Rotačný uhol volantu je od 270° do 1080°.

Realistický volant

Tento volant disponuje oficiálnymi vstavanými tlačidlami pre platformu PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro a PlayStation 5. V priemere má 28 cm a jeho ergonomický tvar sa dokonale prisôsobí vaším rukám pri všetkých hrách. Gumou pokrytá rukovať zistí protišmykovosť pri rýchlych manévroch. Dve veľké sekvenčné páky sa nachádzajú na držiaku. Komplexná prevodovka má 13 akčných tlačidiel.

Pedálový set

Pedálový set poskytuje širokú nožnú oporu. Uhol sklonu pedálu je nastaviteľný. Brzdový predál má progresívny odpor. Takto si vychutnáte jazdu ako v realite. Prispôsobené pedále presne pre vás budú vašim pomocníkom pri víťazení.

Kompatibilita

Thrurstmaster T150 Pro T3PA je kompatibilný s PC a to vďaka ovládaču Truthmaster, ktorý jednoducho stačí stiahnút z oficiálnych stránok Truthmaster. To zaistí dostupnú verziu firmvéru pre základne pretekárskych volantov. Je to oficiálny závodný simulátor pre verzie Playstation 3, 4 a 5 so vstavaným posúvným prepínačom v realistickom vzhľade. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia PlayStation 5, PC, PlayStation 3, PlayStation 4
Pre operačný systém Windows

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Thrustmaster T150 Pro + T3PA (PC, PS3, PS4, PS4 Pro, PS5)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené