Thrustmaster TMX Force Feedback

Cena:
179,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

POPIS PRODUKTU

Pretekársky volant s pedálmi Thrustmaster TMX Force Feedback v čiernom prevedení je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov. Dve sekvenčné radiace páky a spätná väzba Force Feedback pre intenzívnejší zážitok. Nastaviteľný uhol natočenia volantu od 270° až do 900°. Intenzívnejší zážitok vďaka brzdovému pedálu s odporom. Kovové pedále a volant s gumeným povrchom vás prenesú do pretekárskeho auta. Kompatibilné s Xbox One a PC s operačným systémom Windows® 10/8/7/Vista.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %
Popis produktu

Skutočný pretekár

Volant a pedále Thrustmaster TMX Force Feedback zaručia skvelú zábavu pri hraní vašich obľúbených hier. Milovníci hier si tak môžus týmto volantom vyskúšať aký je to pocit držať  a ovládať takmer skutočný pretekársky volant. S priemerom 28 cm a kvalitným prepracovaním vyzerá ako skutočný. Volant s ergonomickým dizajnom a pogumovaným povrchom sa bude lepšie držať v rukách. Vhodný pre začiatočníkov až po skúsených pretekárov. Vychutnajte si vaše obľúbené hry (GT, F1, NASCAR, Rally) a staňte sa skutočným pretekárom.  

Radosť ovládať

Volant  Thrustmaster Thrustmaster TMX Force Feedback vám umožní užiť si jazdu ako nikdy predtým. Kovová riadiace doska obsahuje tlačidlá pre jednoduché ovládanie. Radenie rýchlostí bude oveľa dynamickejšie aj vďaka dvom sekvenčným radiacim pákam, ktoré sú pripojené k základni. Vychutnajte si vaše obľúbené hry a staňte sa skutočným pretekárom. 

Nastaviteľné pedále 

Thrustmaster Thrustmaster TMX Force Feedback ponúka okrem volantu aj kvalitné kovové pedále pridavajúce na hernej dynamike. Dva nastaviteľné pedále s vysokou odolnosťou a stabilitou pre ľahké ovládanie. Nastavte si sklon (až 3 polohy) pedálov pre vaše pohodlie. Komfort prináša opierka pre nohu. Brzdový pedál s progresívnym odporom premení každé zabrzdenie na zážitok.

Kompatibilita

Sada Thrustmaster Thrustmaster TMX Force Feedback s oficiálnou licenciou je určená pre Xbox One. Má zabudovaný software pre automatické rozpoznanie pretekárskeho volantu. Navyše obahuje tlačidlo Xbox Guide, menu, až 12 akčných tlačidiel a jeden smerový pad. Taktiež je sada kompatibilná s počítačom a operačnými systémom Windows® 10/8/7/Vista - len so stiahnutými voľne dostupnými ovládačmi (www.thrustmaster.com). Okrem toho má vnútornú pamäť využívajúcu aktualizácie firmware, aby ste mali mali prístup k tým najnovším aktualizáciám. Vyskúšajte si ako sa jazdí skutočným pretekárom. 

 

 

 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PC, Xbox One
Pre operačný systém: Windows

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pre zariadenia: PC, Xbox One

Obsah balenia

Obsah balenia: Volant, pedal

Operačný systém

Pre operačný systém: Windows

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4460136

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore