Thrustmaster TMX Pro + T3PA (PC, X1, X1S, X1X)

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 249,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

POPIS PRODUKTU

Sada volantu a troch pedálov Truthmaster TMX PRO3-T3PA je určená pre konzolu Xbox a počítače. Realistický silový účinok zaistí plynulý a tichý Force Feedback s rýchlou odozvou. Otočný uhol uhol volantu je 270°- 900°. Má priemer 28 cm. Dve veľké sekvenčné riadiace páky a spínač so životným cyklom presahujúcu 500 000 aktivácií sa postarajú o dokonalý zážitok z jazdy. Sada pedálov sa skladá zo spojkového, plynového a brzdového pedála, ktoré je možné ľahko upraviť podľa potrieb a požiadaviek.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 12 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Atraktívny pretekársky volant LOGITECH Driving Force G29 je určený pre herné konzoly Playstation 3 a 4, dokonca aj pre PC s Windows 7 a vyššou verziou OS. Volant s dvojmotorovou spätnou odozvou realisticky simuluje jazdu v športovom automobile. Vychutnajte si plynulé zatáčanie a citlivé pedále s maximálnym citom pri brzdení. Stabilita volantu je odolná aj pri prudkých manévroch. Disponuje až 900° otáčaním simulujúcim skutočný pretekársky volant a ovládačom D-Pad s tlačidlami. LED indikácia informuje a upozorňuje na potrebu radenia počas jazdy. Kvalitné prevedenie s ručne šitou kožou, ktorý pokrýva povrch volantu, spríjemňuje celkovú pohodu počas virtuálnych automobilových zážitkoch.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Realistický volant

Pohonný systém s nastaviteľnou spätnou väzbou vám umožní pocítiť každý detail, zatiaľ čo pretekáte. Uhol otočenia je nastaviteľný od 270° do 900°, čo umožňuje hráčom pretekať vo vozidlách všetkého druhu s bezkonkurenčným realistickým zážitkom! Remenice a ozubené kolesá systému sú jemnejšie, plynulejšie a menej hlučné. Vysoko výkonný volant, ktorý je zároveň solídne postavený a presný.

Ako skutočná jazda

Dve veľké, na volant pripevnené, sekvenčné radiace páky (13 cm) zo 100% kovu a spínačom so životným cyklom presahujúcom 500 000 aktivácií vám poskytnú zážitok z jazdy ako v realite. Volant 28 cm v priemere, s ergonomickým dizajnom dokonale prispôsobeným pre všetky závodné hry. Navyše s pogumovanými úchytmi volantu. Už nikdy nebudete musieť dať ruky z volantu, vďaka vstavaným oficiálnym tlačidlám pre Xbox One: Tlačidlo Xbox Guide, prezeranie a menu, 12 akčných tlačidiel + 1 smerový pad.

Kompatibilita

Táto sada prichádza so softvérom s oficiálnou licenciou na Xbox One a softvér pre automatické rozpoznanie závodného volantu. Je kompatibilný s Xbox One S, ale aj so všetkými Xbox one pretekárskymi hrami, ktoré podporujú herné volanty. Ponúka taktiež kompatibilitu s PC (Windows 10,8,7, Vista), ktorá je zaistená vďak Truthmaster ovládačom pre PC.

Sada pedálov

Realistická súprava 3-pedálov T3PA vám poskytne stabilitu a skvelý pocit z jazdy. Sú kompatibilné s T-Series Wheels. Plynový pedál má plne tlakové nastavenie cca 2,5 kg, brzdový cca 10 kg bez kaučukovej brzdy a 15-25 s kaučukovou brzdou, spojkový pedál približne 5 kg. Ide o nastaviteľnú pozíciu, a teda aj odpor podľa vašich požiadaviek.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PC, Xbox One
Pre operačný systém: Windows

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pre zariadenia: PC, Xbox One

Obsah balenia

Obsah balenia: Volant, sada pedalov

Operačný systém

Pre operačný systém: Windows

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4460143

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore