TKG ACM1008

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
349,00 €

Pôvodná cena 439,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Mobilná klimatizácia TKG ACM1008 s príkonom 1340 W, ponúka tieto prevádzkové režimy: chladenie, ventilácia, odvlhčovanie alebo automatické nastavenie zariadenia. Ovládanie klimatizačné jednotky je možné priamo ovládacím panelom na prístroji alebo možno použiť diaľkový ovládač. Zvládne udržiavať požadovanú teplotu v miestnosti maximálne 115m3, 46m2 a to pritom veľmi úsporne (energetická trieda A). K dispozícii je ventilátor s 3 stupňami výkonu, ale aj časovač zapnutia/vypnutia klimatizácie od 0 do 24 hodín. Klimatizáciu môžete podľa potreby kedykoľvek presunúť a udržiavať tak požadovanú teplotu práve v tej miestnosti, v ktorej sa práve nachádzate. Vzhľadom k tomu, že je klimatizácia kompaktných rozmerov a na kolieskach, tak je manipulácia s ňou veľmi jednoduchá. POZOR! Pri každej mobilnej klimatizácii je pre správny chod potrebné pripojiť vypúšťaciu hadicu z okna či pomocou výrezu v stene. Súčasťou balenia každej mobilnej klimatizácie je hadica pre odvod teplého odpadového vzduchu z miestnosti.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 21 %
Popis produktu

 

 

Mobilná klimatizácia

Kompaktné prevedenie mobilnej klimatizácie s príkonom 1340 W zaisťuje množstvo výhod, používa sa pre priestorové chladenie. Prístroj je možné presúvať pomocou koliesok, čo zaisťuje maximálnu prenosnosť a jednoduchosť použitia. Zvládne efetkívne udržiavať požadovanú teplotu  v miestnosti a to pritom veľmi úsporne, vďaka tomu že patrí do energetickej triedy A. Vyberte si niektorý zo štyroch prevádzkových režimov: chladenie, ventilácia, odvlhčovanie alebo automatické nastavenie zariadenia. Vhodné pre miestnosti maximálne 115m3, 46m2Maximálna kapacita chladenia je 12 000Btu/h/2,52KW. Chladenie miestnosti je vysoko účinné vďaka prietoku vzduchu, ktorý zahŕňa hodnotu 400 m³ za hodinu.

Efektívne odvlhčovanie

Funkcia odvlhčovania udržiava vlhkosť a izbovú teplotu na komfortnej úrovni. Tento výkonný spotrebič dokáže odstrániť zo vzduchu až 28,8 litrov vody denne a ochrániť tak náš domov od plesní, roztočov a ďalších alergénov, ktoré sú s vlhkosťou spojené. Klimatizácia má integrovanú odpadnú nádobku s funkciou odparovania kondenzátu a inteligentného odvlhčovania. Dokonca je tu možnosť trvalého odtoku skondenzovanej vody (hadicou). Tým pádom zabezpečíte nepretržitú prevádzku. Pre zvýšenie efektivity sa kondenzovaná voda recykluje a použije na chladnie kondenzátora. Okenný set= lišta do okna s posuvným otvorom pre umiestenie hadice.

Nočný režim

Energiou šetríte i počas špeciálneho režimu SLEEP, ktorý je typický tichým chodom a zníženou spotrebou energie. Navyše tento režim zabraňuje podchladeniu počas spánku. Na ovládanie jednotky je možné použiť aj diaľkové ovládanie s luxusným LCD displejom. 

Funkcia Swing

Funkcia umožní nastaviť prúdenie vzduchu ovplyvňujúcich smer prúdenia vzduchu.

Časovač

Mobilná klimatizácia TKG ACM1007 ponúka možnosť využitia 24 hodinového časovača s automatickým zapnutím a vypnutím. Na výber máte 3 stupne výkonuUrčite oceníte automatickú samodiagnostiku a funkciu automatického reštartuV prípade prerušenia dodávky elektriny sa klimatizačná jednotka opäť zapne a pokračuje pracovať už v nastavenom režime. Ďalšou z výhod je aj umývateľný filter, ktorý eliminuje vírenie prachu a filtruje nečistoty. 

Šetrný k životnému prostrediu

Vďaka štýlovému a inovatívnemu dizajnu je klimatizácia šetrná k životnému prostrediu a zároveň poskytuje maximálnu úroveň užívateľského komfortu a energetickej účinnosti. Používa chladiace médium R410/480gktoré je šetrné k životnému prostrediu a zároveň efektívne pri poskytovaní maximálneho výkonu. Príjemným prekvapením je aj nízka hlučnosť, ktorá sa pohybuje na hranici 65 dB.

  • Hmotnosť 26kg
  • Rozmery 480x400x880mm

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Energ.trieda (chlad.): A
Celková spotreba: 1,34 kW
Maximálny výkon chladenia: 12000 BTU
Vhodné pre miestnosti do: 115 m3
Filtrácia: Áno
Odvlhčovacia kapacita: 1,2 l/h

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tkg
iSmart: Nie
Dĺžka odvodovej hadice: 1,875 m
Počet rýchlostí: 3
Maximálny výkon chladenia: 12000 BTU
Vhodné pre miestnosti do: 115 m3
Filtrácia: Áno
Odvlhčovacia kapacita: 1,2 l/h
Možnosť odvodu cez okno: Áno
Zásobník na odvlhčenú vodu: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela, čierna
Šírka: 48 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 28,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: okenný set

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 65 dB

Funkcie

Časovač: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Energ.trieda (chlad.): A
Celková spotreba: 1,34 kW

Ostatné

Kód produktu: TKG ACM1008

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore