TKG CO1000

17× Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −22 %

Maximálna hlučnosť: 55 dB, Diaľkové ovládanie: Áno, Maximálny výkon: 70 W Viac info


Cena 66,99 €

Zľava 22 % z predchádzajúcej ceny: 85,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,34 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,1 / 5

17×

40% Kvalita
Priemerná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

17 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií

Popis produktu

Ochladzovač vzduchu TKG CO1000 s výkonom 70 W, poskytne svieže prostredie v byte alebo kancelárii. Výhodou je mobilita a umožní tak rýchlu možnosť zmeniť miestnosť, ktorú chcete schladiť. Rýchlosť prúdenia vzduchu zabezpečí ventilátor s 3 stupňami rýchlosti, a nechýba ani funkcia Swing. Na výber máte aj možnosť voľby prevádzkovej úrovne a to normal, natural (prírodný vánok) a sleep. Súčasťou balenia je aj praktické diaľkové ovládanie. S praktickým časovačom budete môcť nastaviť automatické vypnutie zariadenia. S kvalitným ochladzovačom TKG CO1000 budú letné dni strávené v byte oveľa príjemnejšie.

Ochladzovač vzduchu

Kompaktné prevedenie ochladzovača vvzduchu TKG CO1000 s príkonom 70 W. Prístroj je možné presúvať pomocou koliesok, čo zaisťuje maximálnu prenosnosť a jednoduchosť použitia. Zvládne efetkívne udržiavať požadovanú teplotu  v miestnosti a to pritom veľmi úsporne, vďaka tomu že patrí do energetickej triedy A. Chladenie miestnosti je vysoko účinné vďaka prietoku vzduchu, ktorý zahŕňa hodnotu 400 m³ za hodinu. Mobilná jednotka je určená pre bežne veľkú miestnosť s doporučenou plochou 25 m2.

Chladenie a osvieženie vzduchu

Prístroj je určený na osvieženie, ochladenie vzduchu v uzavretom priestore. Pomocou technológie ľadových kryštálov chladenia - studená voda ochladzuje vzduch prúdiaci cez prístroj takto zabezpečí svieži, príjemný pocit.​ Nádoba na vodu má objem 4 l  súčasťou je aj ukazovateľ hladiny vody.  Rýchlosť prúdenia vzduchu zabezpečí ventilátor s 3 stupňami rýchlosti Na výber máte 3 úrovne vetra: Normálny/Natural/Spiaci

Funkcia ionizácie -vefekt sviežeho vzduchu

Ionizácia- anióny stimulujú krvný obeh, podporujú správnu funkciu pľúc a efektívne zabraňujú vzniku respiračných ochorení (astma alebo zápal pľúc)

Funkcia Swing

Funkcia Swing umožní nastaviť automatické prúdenie vzduchu ovplyvňujúcich smer prúdenia vzduchu v horizontalnej aj vertikálnej rovine.

Ovládanie

K dispozícii máte diaľkový ovládač na ktorom sa v prípade potreby dajú uzamknúť tlačidlá. Pomocou ovládača si rýchlo a komfortne zvolíte požadované nastavenia i z pohovky, postele alebo opačného konca miestnosti. Ochladzovač vzduchu TKG CO1000 ponúka možnosť využitia 7,5 hodinového časovača s automatickým zapnutím a vypnutím. Hlučnosť mobilného ochladzovača nepresahuje 55 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 55 dB
Diaľkové ovládanie Áno
Maximálny výkon 70 W

Hodnotenie

4,1 / 5

17 recenzií TKG CO1000

40% Kvalita
Priemerná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Simona

14. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Výborná


Bežný priemer ...schladenie o max dva stupne


Aneta

18. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania

Dušan

6. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania

Martina

5. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon