TomTom GO 520 World Lifetime vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 259,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Navigácia TOMTOM GO 520 WORLD s 5" displejom obsahuje množstvo užitočných funkcií. Ponúka prístup k bezplatnému sťahovaniu máp a službe rýchlostných radarov. Aktualizácie je možné preberať prostredníctvom Wi-Fi. Nechýba funkcia handsfree či správ zo smartfónu. Kompatibilita s funkciami Siri a Google Now. 16 GB vnútorná pamäť ma možnosť rozšírenia vložením pamäťovej Micro SD karty. Integrovaná batéria ma maximálnu výdrž 1 hodinu. Súčasťou balenia je magnetický držiak, USB kábel a adaptér do auta.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 15 %
  • Doprava zadarmo

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

    Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

  • Nákup na splátky Nákup na splátky

    Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

TOMTOM GO 520

Predstavujeme 5" model TomTom GO 520 - rýchlejšie, dômyselnejšie navigačné zariadenie s lepším pripojením. Pripojenie k sieti Wi-Fi® umožňuje vykonávať aktualizácie bez počítača. Volanie handsfree ovládané hlasom a správy zo smartphonu umožňujú byť na príjme a zároveň v bezpečí. Vďaka aplikácii TomTom MyDrive si môžete naplánovať trasy vopred na telefóne a navigačné zariadenie bude pri nasadnutí do auta už pripravené. Doživotné mapy zdarma, aktualizácia dopravných informácií a rýchlostných radarov, a dokonca upozornenie na zóny priemernej rýchlosti - to všetko je v cene.

 

Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi

Získavajte najnovšie mapy a software pre zariadenie TomTom GO prostredníctvom zabudovanej Wi-Fi. Počítač už nie je potrebný. Vaše navigačné zariadenie vás upozorní na novo dostupné aktualizácie - stačí sa pripojiť k sieti Wi-Fi a z ponuky si vybrať, čo chcete nainštalovať.

 

Smartfónové Správy

Vypočujte si správy zo smartfónu bezpečne, s rukami na volante a očami na ceste. Nechajte zariadenie TomTom GO vám prečítať správy alebo jednoducho zavolajte ľuďom, ktorí vám napísali, pomocou handsfree volania. To všetko s telefónom vo vrecku.

 

 

Kompatibilný s funkciami Siri a Google Now™

Funkcie Siri a Google Now™ môžete aktivovať kliknutím na tlačidlo zariadenia TomTom GO, a potom na ne hovoriť prostredníctvom zabudovaného mikrofónu. Získajte plný prístup k svojmu osobnému asistentovi, zatiaľ čo budete mať telefón bezpečne v batožine alebo vo vrecku v režime úspory batérie.

 

Predpoveď ciela

Zariadenie TomTom GO sa učí vašim jazdným návykom a predvída, kedy mierite do častých cieľov uložených v časti Moje miesta. Vďaka šikovnému spôsobu učenia bude predpoveď cieľov tým presnejšia, čím častejšie budete so zariadením jazdiť.

 

Volanie pomocou sady handsfree

Reproduktor a mikrofóny zariadenia TomTom GO sú navrhnuté pre vysoko kvalitné volanie handsfree. Stačí pripojiť telefón prostredníctvom Bluetooth. Na svojom navigačnom zariadení jasne uvidíte, kto vám volá. Váš telefón pritom celý čas zostáva bezpečne uložený a šetríte jeho batériu.

 

Vylepšenie výkonu

Spustenie, vyhľadávanie cieľov, výpočet trás - to všetko je vďaka vylepšenému procesoru zariadení TomTom GO ešte rýchlejšie. Každé poklepanie, posunutie či hlasový príkaz sa okamžite zaznamená, takže si môžete užiť plynulú, bezproblémovú navigáciu.

 

Prístup k službe TomTom Traffic

Neuveriteľne presné dopravné informácie umožňujú zariadeniu TomTom VIA inteligentne plánovať trasy okolo hustej dopravy. Vďaka aktualizáciám v reálnom čase od miliónov vodičov je to ako mať ohromnú sieť priateľov, ktorí vám pomôžu zvoliť tú najlepšiu trasu.

 

Doživotné svetové mapy

Sťahujte a aktualizujte mapy všade vo svete bez príplatku po celú dobu životnosti zariadenia TomTom GO. Vyberte si tú najlepšiu mapu na cestu zo Severnej Ameriky cez Európu a Afriku až do Austrálie a na Nový Zéland. Spoľahnite sa na nás.

 

Doživotný prístup k službe Rýchlostné radary

Predbežné varovanie na zariadení TomTom GO vám napovie, kedy sa blížite k pevnému, mobilnému alebo priemernú rýchlosť meraciemu radaru, a pripomenú vám požadovaný rýchlostný limit. Aktualizované informácie o umiestnení rýchlostných radarov môžete získavať bezplatne po celú dobu životnosti zariadenia.

 

Aplikácia TomTom MyDrive

Plánujte trasy, kontrolujte živé dopravné informácie a ukladajte si obľúbené položky - kedykoľvek a kdekoľvek - zo smartphonu, počítača alebo tabletu. Akonáhle sa vaše zariadenie TomTom GO zapne v aute a pripojí ku smartphonu, rozpozná všetky ciele alebo obľúbené položky nastavené v aplikácii MyDrive.

 

Aktívny magnetický držiak

Vďaka jedinečnému magnetickému držiaku je príprava zariadení TomTom GO pred každou jazdou úplne jednoduchá. Navigačné zariadenie môžete jednou rukou počas sekundy vložiť či vyňať z držiaka. Nájdite si vo vozidle ideálne miesto a pripevnite držiak na čelné sklo či na palubnú dosku.

 

Služby TomTom prostredníctvom smartphonu

Aktivujte si služby LIVE, ako napríklad živé dopravné informácie, pripojením ku smartphonu prostredníctvom aplikácie TomTom MyDrive. Zariadenie TomTom GO využíva dátové pripojenie zo smartfónu, aby vám mohlo poskytovať dopravné informácie v reálnom čase, aktualizácie rýchlostných radarov a obsah aplikácie MyDrive. V priemere použijete za mesiac menej ako 10 MB dát.

 

Pokrytie máp

Podrobné pokrytie: Albánsko 70%, Andorra, Belgicko, Bulharsko 75%, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Moldavsko , Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko 98%, Rusko 75%, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko 92%, Ukrajina 45%, Vatikán, čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Spojovacie komunikácie / vidiek: Bosna a Hercegovina, Macedónska republika

 

Informácie o doprave

Podrobné pokrytie dopravy: Andorra, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Turecko, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko

 

Pokrytie služby Rýchlostné radary

Dostupné pre :, Andorra, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Gibraltar, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Ukrajina, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko

 

Kľúčové vlastnosti

  • Dotykový displej s uhlopriečkou 5" (13 cm)

  • WVGA displej

  • Rozlíšenie obrazovky: 480 x 272 pixelov, 109 ppi

  • Kapacitný displej - písanie pomocou dotykového displeja

  • 16 GB vnútorná pamäť

  • podpora kariet micro SD až do 32 GB

  • 1 h výdrž batérie

  • Aktívny magnetický držiak

  • 3D stavby

  • Bluetooth funkcie, Integrovaná Wi-Fi, Hlasové ovládanie

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 5 "
iBluetooth: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SDHC
Interná pamäť: Áno
Vodeodolný: Nie
TMC: Áno
TIR mod: Nie
Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Smart notifikácia: Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
MP3 prehrávač: Nie
Podpora pre Geocaching: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tomtom
Typ: Prenosný / upevniteľný
iSmart: Áno
Vodeodolný: Nie
Napájaný stojanček: Áno
Magnetický držiak: Áno

Display/Grafika

Širokouhlá obrazovka: Áno
iUhlopriečka: 5 "

Dátové úložisko

Typ pamäťového média: Flash
Interná pamäť: Áno

GPS typ

Námorné: N
Šport (fitness, beh, cyklistika): N
Vonkajšie: N
Auto: Y
Letectvo: N
Podpora pre Geocaching: Nie

Navigácia

Rýchlostné limity: Áno
TMC: Áno
TIR mod: Nie
3D zobrazenie budov: Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
Automat.prerátanie trasy: Áno
Pridať body záujmu: Áno

Mapy

Mapy v cene: Áno
Mapa pokrytia: World
Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Možnosť zmeny zobrazenia mapy: Áno

Funkcie

Hlasové povely: Áno
Hlasové ovládanie: Áno
Smart notifikácia: Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
MP3 prehrávač: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 14,2 cm
Hmotnosť: 201 g
Výška: 9,06 cm
Hĺbka: 1,88 cm

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Ostatné

Kód produktu: 1PN5.002.01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore