TomTom GO Essential 6" EU


Uhlopriečka ("): 6 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 225,00 €

Zľava 27% z pôvodnej ceny: 309,00 € Zobraziť nápoveď

4,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

TomTom GO Essential 6" je pokročilá satelitná navigácia, ktorá je vybavená množstvom užitočných funkcií, ktoré spríjemnia a urýchlia vašu cestu. Dominantou celého zariadenia je 6" displej s WVGA rozlíšením 800 x 480 pixelov. Dotyková obrazovka umožňuje precízne a intuitívne ovládanie celého zariadenia. Navigácia je vybavená mapami pre väčšinu Európskych štátov, ktoré sú doživotne aktualizovane a aktualizovať ich je možné prostredníctvom WiFi. Integrovaná pamäť má kapacitu 16 GB a rozšírite ju pomocou microSD karty. Navigácia tiež umožňuje spárovanie s vaším telefónom a umožňuje zobrazenie notifikácií a funkciu handsfree. Prostredníctvom navigácie je možné tiež ovládať hlasové asistentov Google Now a Siri. K navigácii dostanete tiež aktívny držiak, do ktorého je možné navigáciu rýchlo umiestniť.

Naplánujte si dokonalú trasu

Na základe veľmi kvalitných mapových podkladov si môžete naplánovať trasu presne podľa vašich požiadaviek. Trasu si môžete pomocou aplikácie TomTom My Drive naplánovať aj na inom zariadení. V tejto aplikácii tiež nájdete databázu TripAdvisor, v ktorej si môžete napríklad nájsť vhodné ubytovanie na základe skúseností ostatných užívateľov a vami zvolený hotel si zaniesť do vašej trasy. Ďalšou skvelou funkciou je Road Trip, táto funkcia umožňuje zdieľať s ostatnými užívateľmi vašu trasu. Samozrejme sa môžete aj vy inšpirovať tipy na výlet od ostatných užívateľov.

Rýchlostné radary a kvalitné mapové podklady

TomTom GO Essential 6" je tiež vybavená funkciou upozorňovania na rýchlostné radary, táto služba je na pol roka zadarmo. Vďaka tejto službe vás navigácia automaticky upozorní, že sa blížite k monitorovanému úseku a môže vám tak pomôcť ušetriť vašu peňaženku. Navigácia vyniká veľmi kvalitnými mapovými podklady pre väčšinu Európskych štátov. Mapy sú veľmi detailné a umožní tak presnú a efektívnu navigáciu počas celej vašej cesty. Zaručená je bezplatná doživotná aktualizácia máp. Výhodou je podpora WiFi pripojenie, ktoré umožnia aktualizáciu máp bez použitia počítača.

Smart funkcie

Táto navigácia tiež umožňuje spárovanie s vaším smartfónom. Ak telefón spárujete s navigáciou, otvoria sa vám ďalšie zaujímavé a užitočne funkcie. Navigáciu je možné využiť ako veľmi kvalitné handsfree vďaka integrovanému mikrofónu. Ďalej je možné zobrazovať notifikácie z telefónu priamo na displeji navigácie a vy tak môžete mať prehľad o aktuálnom dianí aj počas konania. Ďalej je možné prostredníctvom telefónu aktivovať LIVE služby, ktoré vám môžu zobraziť aktuálne obmedzenia alebo práce na ceste, ktoré prebiehajú na vami zvolenej trase a na základe týchto dát vám navigácia môže ponúknu výhodnú obchádzkovú trasu.

Hlasové ovládanie

Aby ste sa mohli plne venovať riadeniu, umožňuje navigácia aj ovládanie hlasom. Možné ovládať priamo funkcie navigácie pomocou oslovenia "Ahoj TomTome". Navigácia je tiež kompatibilná s hlasovými asistentmi Google Now a Siri. Takže môžete prostredníctvom svojho hlasu a navigácie ovládať aj svoj telefón. Môžete napríklad vytočiť číslo bez akejkoľvek manipulácie s telefónom alebo s navigáciou.

Veľká obrazovka a ďalšie funkcie

Aby ste mali vždy dokonalý prehľad o vašej trase, je navigácia vybavená 6" LCD displejom, ktorý disponuje rozlíšením 800x480 pixelov. Obrazovka je dotyková a umožňuje precízne a jednoduché ovládanie. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie možno zaradiť napríklad predpoveď ciele a doživotný prístup k TomTom Traffic. Navigácia je vybavená batériou, ktorá zaistí energiu na hodinu prevádzky. K navigácia tiež dostanete praktický držiak, ktorý umožní jej veľmi jednoduché pripnutie a odopnutie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 6 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TomTom GO Essential 6" EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené