TomTom GO Professional 520 Lifetime

Zobraziť

Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 5 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TIR mod: Áno, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 339,00 €

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

GPS navigácia TomTom GO PROFESSIONAL 520 v čiernej farbe disponuje 5.0´´ dotykovým displejom a predinštalovanými mapami Európy –Europa Lifetime (plus ich doživotná aktualizácia cez Wi-Fi). Funkcia asistenta jazdných pruhov, 3D zobrazenie budov alebo prepočet trasy.V zariadení je k dispozícií Bluetooth, Wi-Fi, Hands-fre. 16 GB interná pamäť s možnosť vloženia karty MicroSD. Medzi výhody patrí aj hlasové ovládanie celej navigácie. Jedno nabitie udrží batériu v prevádzke až hodinu. Jednoduchá montáž vďaka magnetickému držiaku. TomTom GO PROFESSIONAL 520 sa stane skvelým pomocníkom na cestách.

TomTom GO PROFESSIONAL 520

Navigácia TomTom GO PROFESSIONAL 520 disponuje 5 palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 480 x 272 bodov, ktorý zobrazí potrebné údaje. O výdrž celého zariadenia sa stará nabíjateľná batéria s výdržou po nabití cca jednu hodinu. Táto GPS navigácia si okamžite nájde miesto na palubnej doske. Zapnite ju a vydajte sa na cestu do krajín, ktoré ste vždy túžili spoznať. S predinštalovanými detailnými mapami Europa Lifetime (cca 45 krajín) nezablúdite a prídete do stanoveného cieľa.


Nájde všetko potrebné

Dlhé šoférovanie vozidiel je náročné a vyžaduje aj priestor pre oddych. GPS navigácia ukáže viac než 50 000 čerpacích staníc určených pre nákladné autá alebo autobusy. Upozorní vás na parkovacie miesta, reštauračné zariadenia alebo servisy vo vašom okolí. K dispozícii máte aj službu TomTom Traffic a Rýchlostné radary pre bezpečnú jazdu


Plánovanie v predstihu

Naplánujte si vašu dlhú cestu vopred a vyhnite sa tak nežiadúcim situáciám. Stanovte si cieľ a ostatné nechajte na plánovač trasy, ktorý presne vypočíta dĺžku trasy. Ak sa chcete zastaviť na niektorých miestach, prípadne máte stanovený presný čas, kedy chcete byť v cieli stačí údaje len zadať a uložiť. Ak sa počas cesty pred vami stane nehoda, navigácia zvolú inú, vhodnejšiu trasu.

Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi

Získavajte najnovšie mapy a software pre zariadenie TomTom GO PROFESSIONAL 520 prostredníctvom zabudovanej Wi-Fi. Počítač už nie je potrebný. Vaše navigačné zariadenie vás upozorní na novo dostupné aktualizácie - stačí sa pripojiť k sieti Wi-Fi a z ponuky si vybrať, čo chcete nainštalovať.

Smartfónové Správy a Handsfree

Môžete sa naplno venovať jazde a pritom si vypočiť správy zo smartfónu. Navigácia vám prečíta správy alebo  sňou jednoducho zavoláe ľuďom, ktorí vám napísali, pomocou handsfree volania. To všetko s telefónom vo vrecku. Reproduktor a mikrofóny navigácie sú navrhnuté pre vysoko kvalitné volanie handsfree. Stačí pripojiť telefón prostredníctvom Bluetooth. Na svojom navigačnom zariadení jasne uvidíte, kto vám volá. Váš telefón pritom celý čas zostáva bezpečne uložený a šetríte jeho batériu.

Kompatibilný s funkciami Siri a Google Now™

Funkcie Siri a Google Now™ môžete aktivovať kliknutím na tlačidlo zariadenia TomTom GO PROFESSIONAL 520, a potom na ne hovoriť prostredníctvom zabudovaného mikrofónu. Získajte plný prístup k svojmu osobnému asistentovi, zatiaľ čo budete mať telefón bezpečne v batožine alebo vo vrecku v režime úspory batérie.

Magnetický držiak

Vďaka jedinečnému magnetickému držiaku je príprava zariadení  TomTom GO PROFESSIONAL 520 pred každou jazdou úplne jednoduchá. Navigačné zariadenie môžete jednou rukou počas sekundy vložiť či vyňať z držiaka. Nájdite si vo vozidle ideálne miesto a pripevnite držiak na čelné sklo či na palubnú dosku.

 

Balenie obsahuje:

  • Navigáciu Go Professional 520

  • Active Dock

  • USB kábel

  • Nabíjačku do auta

  • Adhesive Disk

  • Užívateľskú príručku

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie TomTom GO Professional 520 Lifetime

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Štefan

26.8.2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania

prospešna vec pre cestovanie do neznama