Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - PS4 hra

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Legendárna skateboardová hra sa dočkala svojho remastrovaného spracovania. Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na PS4 teraz prichádza s vylepšenou grafikou a hrateľnosťou. Obsahuje prvé dve časti uznávanej hry, ktoré si teraz môžete vychutnať v novej kvalite a zaspomínať tak na staré časy. Vylepšenia prichádzajú v podaní nových trikov, online režimu, prepracovanej grafiky a pohybového ovládania. V ponuke taktiež nájdete známe režimy, kde si môžete vytvoriť vlastný skate park alebo skatera. Hra je v anglickej lokalizácii. Na hranie online je potrebné mať predplatné služby PlayStation Plus.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Tony Hawk's Pro Skater je späť

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov skateboardového sveta, táto hra je určite pre vás. Najpopulárnejšia športová hra o skateroch, jedinečných trikoch a štýlových kúskoch sa teraz predstaví v remastrovanej verzii. Vylepšená verzia Tony Hawk's Pro Skater obsahuje prvé dve časti hry. Konzola PS4 vám ich predstaví v prepracovanej grafike a s lepšou hrateľnosťou.

Nová úroveň hrateľnosti

Oproti pôvodnej verzii hry pocítite značné rozdiely. Grafika, prepracovanejšie efekty svetla a tieňov, skvelé soundtracky a realistickejšie pohybové ovládanie postáv vám dodajú lepší herný zážitok. Vyskúšate si nové triky, herné výzvy, kombinovanie viacerých trikov, objavte nové možnosti hrania online so svojimi priateľmi a zdieľajte spoločné zážitky. 

Vlastný skate svet

V hre Tony Hawk's Pro Skater 1+2 sa môžete tešiť na známe herné režimy, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastný skate park či skatera. S editorom si celé prostredie prispôsobíte podľa vašich predstáv a náročnosti a následne svoje výtvory môžete zdieľať online s vašimi priateľmi.

Známe tváre

V remastrovanej verzii vás potešia známe legendy, ktoré môžete poznať už z pôvodných verzií hier. Nové spracovanie postáv prináša skaterov ako:

  • Tony Hawk
  • Steve Caballero
  • Geoff Rowley
  • Bucky Lasek
  • Elissa Steamer
  • Kareem Campbell
  • Andrew Reynolds
  • Bob Burnquist
  • Chad Muska
  • a mnoho ďalších.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Activision
Médium: DVD
Titulky: anglické
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 72 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: ACP478561

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore