Top Shop NuBreeze elektrický sušiak na prádlo

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Elektrický sušič Top Shop NuBreeze prenesie výhody sušenia prádla vonku k vám dovnútra, a to vďaka systému sušenia prúdiacim vzduchom, ktorý simuluje jemný vánok. Dokáže tak usušiť až 20 kg prádla za polovičný čas. Elektrický sušič NuBreeze má veľku kapacitu - 12 sušiacich roštov, 32 úchytov na drobné veci a variabilný držiak na tričká a košele. Na výber ponúka 2 rýchlosti sušenia. Je vhodný aj na sušenie jemného prádla ako kašmír, hodváb, pletené a háčkované veci a pod. Sušič NuBreeze je ekologickejšou variantou sušičky oblečenia. Je skladateľný čo umožňuje využívať len tú časť sušiaku, ktorú potrebujete.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Top Shop NuBreeze

  • Skladateľný a extrémne ľahký
  • Vysuší až 20 kg vypraného prádla za polovičný čas
  • 30 wattový motor
  • 4 individuálne nastaviteľné plochy na sušenie
  • 12 sušiacich roštov = 12 metrov dlhá šnúra na zavesenie prádla
  • Čerstvý vánok cirkuluje okolo prádla a je šetrný aj k citlivým tkaninám
  • Konštantný prúd vzduchu minimalizuje krčenie prádla

Suché oblečenie za zlomok času

Elektrický sušič Top Shop NuBreeze efektívne vysuší všetko vaše oblečenie, uteráky a utierky, takže ich môžete rýchlo znova používať a opäť sa pohodlne pohybovať vo vašej kúpeľni. Sušiak umožňuje sušenie 20 kg prádla za polovičný čas a prináša výhody sušenia vonku k vám dovnútra. 

  • Ideálny na sušenie: kašmíru, hodvábu, pletených a háčkovaných vecí, čipkovaného spodného prádla, atď.

12 sušiacich roštov, 2 rýchlosti sušenia

Elektrický sušič NuBreeze je oveľa užitočnejší ako tradičné vykurovacie tyče či vešiaky, pretože má veľku kapacitu - 12 sušiacich roštov, 32 úchytov na drobné veci (napríklad ponožky), variabilný držiak na tričká a košele a revolučný systém sušenia prúdiacim vzduchom, ktorý simuluje mierny vánok. Tvar a sila prúdenia vzduchu sušiaka NuBreeze podporujú mierny pohyb bielizne, čím umožňujú aby vaše oblečenie rýchlejšie a rovnomernejšie schlo. Môžete si vybrať z dvoch rýchlostí sušenia.

Bezpečný pre vaše oblečenie

Rozvešajte svoje oblečenie na dve police s 12 sušiacimi roštami, ktoré umožňujú rýchlejšie schnutie a máte istotu, že elektrický sušič NuBreeze ho vysuší rýchlo a bezpečne, pretože rovnomerne rozvádza teplotu po celej dĺžke vášho oblečenia, čo je ideálne pre rýchle schnutie a zároveň nepoškodzuje materiál.

Šetrí priestor aj rozpočet

Elektrický sušič NuBreeze je perfektným riešením, pretože nezaberá veľa priestoru, je lacnejší a spotrebuje oveľa menej energie ako bežná sušička, vďaka čomu je aj ekologickejší. Tým, že je skladateľný, môžete využívať len tú časť sušiaku, ktorú potrebujete.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Top shop

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 33 cm
Hmotnosť: 3650 g
Výška: 82 cm
Hĺbka: 16,5 cm

Ostatné

Kód produktu: 110047786

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore