Topcom Twintalker 9500 Airsoft zelená

  • Výpredaj −31 %

Vysielačka, Maximálny dosah: 10000 m, Počet kanálov: 8, Typ batérie: AAA, Indikácia stavu nabitia. 29,50 €/kus. Viac info


Cena 59,00 €

Zľava 31 % z predchádzajúcej ceny: 84,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Topcom Twintalker 9500 Airsoft čaká už len na vás. Táto moderná vysielačka vám poskytuje možnosť jedinečného výberu z 8 kanálov a 121 subkanálov, prostredníctvom ktorých môžete nerušene komunikovať s ostatnými užívateľmi. Pritom je tu ešte funkcia aktívneho vyhľadávania kanálov, vďaka ktorej vyhľadáte aj užívateľov, ktorí majú naladený iný kanál. Navyše je vodeodolná, čo vám umožňuje vrhať sa do čoraz väčších dobrodružstiev spojených s airsoftom a neobávať sa pritom žiadnych poveternostných podmienok. Okrem toho vám používanie TOPCOM Twintalker 9500 Airsoft uľahčujú aj slúchadlá, ktoré spolu s ňou dodávame.

Použiteľná kedykoľvek a kdekoľvek

Súprava dvoch vysielačiek Topcom Twintalker 9500 Airsoft je ideálna pre nadšencov airsoftu, či iných dobrodružných aktivít. Taktiež nájde využitie v priemyselnom prostredí, je vhodná pre montérov či majstrov. Vysielačky komunikujú na frekvencii 446 Mhz (voľné pásmo) s dosahom až 10 km vo voľnom priestranstve a na výber máte 8 kanálov a 121 subkanálov. Vysielačka je vodeodolná IPX2, čo vám umožňuje vrhať sa do čoraz väčších dobrodružstiev spojených s airsoftom a nemusíte sa obávať žiadných poveternostných podmienok.

Vysielačka vybavená funkciami

Vysielačka je vybavená množstvom funkcií ako sú Monitor, Dual Scan, VOX, Roger beep on/off, auto utlmenie zvuku, otočný regulátor na zapínanie/vypínanie a reguláciu hlasitosti. Navyše disponuje extra redukciou šumu pre kryštalicky čistý zvuk, či mikrofónom chráneným pred vetrom. Nechýba ani LCD podsvietený displej a uzamykateľná klávesnica. Na výber máte 15 druhov zvonení, či funkciu vibrovania.


 

Obsah balenia:

  • Konektor pre handsfree (nie je súčasťou sady)
  • 2 x nabíjačka + adaptér
  • 8 x NiMH AAA batérie
  • Box na náradie v príslušenstve

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 8
Typ batérie AAA
Maximálny dosah 10000 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Topcom Twintalker 9500 Airsoft zelená

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami